Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tejfölt mikortól kaphat a baba?

Tejfölt mikortól kaphat a baba?

Figyelt kérdés
10 hónapos kisfiam kapott már sajtot,túrót,joghurtot.Mehet a tejföl is ?
2009. márc. 3. 09:56
 1/5 anonim ***** válasza:

ha már túró, akkor tejföl is, de én 1 év alatt nem adnék tehéntej-terméket.

De te tudod.

2009. márc. 3. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszodat!Nekem a védőnő mondta,hogy már ezeket lehet,de a tejfölről nem mondott semmit.
2009. márc. 3. 09:58
 3/5 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom, hogy egy éves kor alatt nem ajánlják, fogalmam sincs miért, már én is gondolkoztam rajta, mert mi is eszünk már mindenféle savanyított tejterméket.

9,5 hósak vagyunk

2009. márc. 3. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
48%
Mi is 10 hónaposak vagyunk. Én a főzelékjét be szoktam habarni pici tejföllel. Jobban megeszi igy. De töményen csak tejfölt még nem adtam neki.
2009. márc. 3. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
szerintem is adhatsz neki. bár igazából én fontosnak tartom, hogy mikor kezdted a hozzátáplálást. mert ha 4 hósan, akkor már annyi ideje eszik mindenfélét, hogy szerintem megérett a szervezete a tehéntejes dolgokra. ha mondjuk csak 6-7 hósan, akkor még nem adnék neki!
2009. márc. 3. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!