Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Most kezdjük a kóstoltatást,...

Most kezdjük a kóstoltatást, almalevet szeretnék adni a kisfiamnak. Hogyan kell kifacsarni/elkészíteni?

Figyelt kérdés
2009. márc. 3. 08:51
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A legegyszerűbb gyümölcscentrifúgával. De tökéletes almapép is, amit üveg reszelőn reszelsz meg, a rendes reszelő nem, jó, mert az csikokat vág az almából, az üvegreszelő pedig pépesíti. Ha még a pépet nem akarod adni csak a levét, akkor azt leöntheted róla
2009. márc. 3. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
én gyümölcscentrifugával csináltam, de ha nincsen otthon, akkor teljesen jó az almareszelőn készült. úgy kevesebb leve lesz ugyan, de nem baj, ha pépes rész is kerül bele, főként ha kanállal tudod adni neki már az elején.
2009. márc. 3. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Én almareszelőn szoktam lereszelni, aztán átnyomom egy műanyag szűrőn. Eleinte ez a mennyiség bőven elég, emiatt nem szoktam a gyümölcscentrifugát bekapcsolni. Tovább tart elmosni a gépet, mint ahogy a pici megeszi a levet:))
2009. márc. 3. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!