Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Front van vagy miért nem...

Front van vagy miért nem alszik a mindig jól alvó babám?

Figyelt kérdés
4 hónapos a babám, anyatejes. Idáig az esti fürcsi után evett és elaludt és aludt reggel 4-5 ig. Volt hogy 6 fél 7 ig is. De most az esti szopi után van hogy óránként felkel, vagy éjfélkor kezdi a felkeléseket. Beadom a cumit és visszaalszik. De ez kezdődik elölről. Etesem meg vagy mit csináljak? Ma megetettem 3-kor, evett 10 percet bealudt de 1 óra múlva kezdte elölről. Kivagyunk a párommal.
2009. márc. 3. 08:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
sír mikor felkel? mert ha nem, akkor szerintem hagyd egy kicsit, lehet, hogy visszaalszik magától is. napközben nem nyűgös? foga nem jöhet esetleg? nekünk ilyen korban jött az első két fogunk, csak azért kérdezem.
2009. márc. 3. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Az én fiamnak is 4,5 hós korában bújt ki az első foga és bizony az alvásán észre lehetett venni. Amúgy kicsit nyűgösebb volt, nem is gondoltam, hogy már a foga, csak a dokinéni megkocogtatta. :)

De az is lehet, hogy csak simán az időjárás viseli meg, frontok jönnek-mennek, egyre tovább tart a világosság, sokminden befolyásolhatja még a kicsiket. Nekem is néhány napja a fiam éjjel össze-vissza ébred, van, hogy 23-tól 5-ig alszik, de másnap már 19-től 4-ig, harmadik nap megint máshogy. Viszont már a felső fogak is dagadnak nagyon, úgyhogy én azt gondolom, megint az lehet a baj.

2009. márc. 3. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet front,fog +nekem a védőnő mondta tavaly,mikor az én babám volt ilyen,hogy az évszakok váltakozása a babák viselkedésében is változást hoz.
2009. márc. 3. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
nekem is négy hós a fiam,ugyanezt csinálja. Ő még éjjel fél háromkor szokott enni,de mostanában már egytől nyöszizik. Én is megetettem,de alig evett,elaludt,majd egy-két óra mulva előröl kezdte.ezért most fél háromig csak cumit kap,mert feleslegesen tettem korábban mellre. Észrevettem,ha nappal sokat rágja a kezecskéjét,éjjel is jobban pörög-nyüszög,szóval a fogacska lesz a bűnös!kitartás!szerintem nem nagyon tudjuk ezt könnyíteni,befolyásolni,türelmesen várom,hogy ujra tudjak egy kicsivel többet aludhassak:) én is hulla vagyok:(
2009. márc. 3. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
hát nem tudom. Nem nyálzik csak a játékokat tömködi be a szájába de az se vészes. Éjjel ha felriad nem sír csak nyüszög. Addig míg be nem adom a cumit és megsimizem. Ezt éjjel 100szor csináljuk. nagyon jó alvó volt. Nappal alszik, most is. Pedig nem szokott ennyit aludni nappal. Lehet a foga, na majd megnézem ha felkel.
2009. márc. 3. 09:40
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát ebben az évszak váltásban lehet valami, én is hallottam. Az én lányom tavaly nyár elején született egész náron kis tündér volt, jött az ősz és mint akit kicseréltek sírós baba lett belőle. Ez ment egész télen. Most hogy jön a tavasz megint nem ismerek rá. 10 hónapos lesz és egy kis tündér lett.

Egyébként azt mondják, hogy a 4-5 hónapos korbani ébredéseket a fogak okozzák. Lehet, hogy te még nem látsz semmit, de neki már bántja az ígyét a mocorgó fogcsíra.

2009. márc. 3. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a vlaszokat, figyelem azokat a fogacskákat. Nem gondoltam volna mert tényleg nem nyálzik.
2009. márc. 3. 10:22
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Az enyémnek úgy bújtak a fogai, hogy szinte nem is nyáladzott.
2009. márc. 4. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!