Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babám 6 napja nem kakilt....

Babám 6 napja nem kakilt. Szoptatok és 5 napja revalidot szedek a hajamra. Lehet ettől van a picimnek székrekedése?

Figyelt kérdés
2009. márc. 2. 21:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%
Mennyi idős? Egyébként a vitaminkészítmények egyes anyagai átjutnak-szóval lehet. Hagyd el pár napra, nézd meg helyrejön-e.
2009. márc. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
4 hós. Köszi!
2009. márc. 2. 21:25
 3/11 anonim ***** válasza:
76%
aha lehet, mert azt írta a tájékoztatója, h kérd ki az orvosod tanácsát ha szoptatsz. szóval vmi hatással biztos van a babára
2009. márc. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
49%
Enyém is négy hós és heti egyszer kakil,tiszta borzasztó,mégsincs baja!:)cukros kamillateát adok neki és máris jön az eredmény:)
2009. márc. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszi! Gyerekorvost kérdeztem, azt mondta szedhetek, de sajnálom a picimet,viszont a hajam marokszámra hullik.... :(
2009. márc. 2. 21:43
 6/11 anonim ***** válasza:
szia en is akartam revalid kapszulat szedni de nekem a gyerek doki azt mondta nem szabad mig szoptatok mert art a babamnak.es igy en az ampullat hasznalom es az is jo.5 honapos kislany anyukaja.
2009. márc. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha szoptatsz, akkor ez nem a tablettától van. Teljessen normális. Nálunk volt, hogy 10 naponként kakilt. Az orvos azt mondta, hogy felhasználja a szervezete máshogy az anyatejet. Ha látod, hogy szenved, húzgálja a lábát, fáj a hasa, akkor van csak baj. Akkor esetleg adj neki egy kúpot. 1 perc és jön a kaki. Ahogy elkezd mást is enni, ez helyreáll és napi rendszerességű lesz.
2009. márc. 2. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
6 hónapos a fiam, csak anyatejes. 1 hónapja szedem a Revalidot a védőnő és az orvos engedélyével. Minden nap van kaki,semmi baja nem hiszem hogy a vitaminnal lenne a gond.
2009. márc. 3. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
57%
Minden gyerek máshogy reagál a különböző anyagokra. Könnyen kiderítheted, hogy a tabletta okozza-e. Attól, hogy másnál nem okozott ilyesmit, nálad még lehet. Másrészt a hajhullást elvileg nem tudod megállítani: hormonális változás okozza, az a haj hullik ki ami terhesség alatt bennmaradt. Nem lesz kevesebb mint előtte, bár most drasztikusnak tűnhet a dolog. Persze szedd szépségvitamint nyugodtan, ha az orvos megengedi, biztosan jót tesz. És a székrekedés nem normális. Ha ritkán van kaki az anyatejeseknél igen, de a székrekedés nem-uis nem egyenlő a ritka kakálással. Bár lehet, hogy csak te írtad el. Köszi a lepontozást: első
2009. márc. 3. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

teljesen igaza van a 8:55ösnek.

és én is köszi a lepontozást.

2. voltam.

2009. márc. 3. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!