Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mibe oltoztessem 8hos babamat...

Mibe oltoztessem 8hos babamat majus vegen a keresztelojere, hogy ne fazzon meg a templomban?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 14. 16:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha kislány, akkor egy pamut, sűrűszövésű harisnya, az jó meleg, lábára egy kis vászon cipőcske, cérnazokni, body (esetleg hosszú ujjú) fölé hosszú ujjú ruhácska, ami a bokájáig is leér, ez is melegíti a lábait. Felülre adj rá még egy szép kis kardigánt (az én lányom így volt öltöztetve). Ha fiú, akkor ugyanez, csak nadrágban. Ha van haja szerintem nem kell majd sapi, nem fog fázni a feje. Ha kevés haja van, vagy nincs haja, akkor adhatsz rá egy kis kalapkát, vagy egy fehér vászonsapit.
2011. ápr. 14. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

én okt.végén fehér bodyt, rugit és fehér anorákot adtam a babámra. így melege volt.

biztos, hogy több rétegbe, sé legyen nálad egy takaró, ha még hidegebb lenne az a templom.

2011. ápr. 14. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Kislany, elfelejtettem irni.
2011. ápr. 14. 16:38
 4/4 anonim ***** válasza:
gúnyába :D
2011. ápr. 14. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!