Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan szoktattátok le a...

Hogyan szoktattátok le a babátokat a cicifüggőségéről? Vagy majd leszokik magától?

Figyelt kérdés

8,5 hónapos a kislányom és a foga miatt néha nem sok mindent eszik csak cicizik.Van,hogy egész nap rajta csüngne. De ha napközben álmos ,vagy esti lefekvéskor is többnyire a cicin alszik el.Éjjel amikor felkel akkor is cicin tudom csak megnyugtatni.Este nem tudom és nem is akarom sírni hagyni,mert 1 szobában alszik velünk és a férjemnek is aludnia kell. Mi lesz ha már nem cicizik akkor mivel nyugatom meg?

Köszi a válaszokat


2009. márc. 2. 20:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az én lányom 11 hónapos koráig szopizott. Egyik este gondolt egy nagyot és kimászott az ölemből. Soha többet rá nem nézett a cicimre. Én még napokig bőgtem. Őt egyáltalán nem viselte meg a dolog. Anno mi is egy szobában aludtunk vele, de mondhatom ugyanolyan nyugodtak maradtak az éjszakáink, mint amikor még szopizott. Szerintem nem lesz gond nálatok sem, ne aggódj.
2009. márc. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az én kisfiam nagyon cicifüggő volt,ha megkérdeztem kér e cicit már szedte le rólam a pólót.Betöltötte a 10hónapot este cicizni akartunk szopott kettőt rámnevetett és elmászott azóta nem kell neki a cici.Számomra is hihetetlen,hogy ilyen van
2009. márc. 3. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a válaszotokat.Remélem nekünk is ilyen könnyű lesz majd a leszokás.

Amúgy utána volt még tejetek? Elapadt magától vagy szedtetek rá valamit?

2009. márc. 3. 11:30
 4/5 anonim ***** válasza:
Második vagyok.Már előtte kb.1,5-2hónapja csak reggel és este szopizott, kéthétig már csak reggel és ugy maradt el.2napra rá bedurrat a cicim nem birtam kifejni borogattam és addig könyörögtem a kisfiamnak még kiszopizta.Azóta nincs semmi problémám nem szedek semmit néha beborogatom.
2009. márc. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Előző vagyok! 3hete hogy vége a szopizásnak
2009. márc. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!