Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen fürdetőt vegyek a 2...

Milyen fürdetőt vegyek a 2 hetes kisbabámnak?

Figyelt kérdés
a kórházban johnsonsal fürdették eddig itthon is azt használtunk de elkezdett hámlani a bőre és száraz neki,milyen fürdetőt vegyek neki ami recept nélkül kapható a patikában?
2011. ápr. 14. 10:02
 1/9 anonim ***** válasza:

Recept nélkül is adnak a patikában gyógyszertári babafürdetőt. Ez a kenős. Nekünk nem jött be, mert messze volt a kád a bekenés helyétől, és nagyon csúszkált szegénykém.

Inkább kipróbáltuk, és be is vált a Gabi fürdetője, van kifejezetten újszülött kortól. A flakon hátulján írják hogy mennyi idős kortól alkalmazható.

A Johnson nekünk sem vált be, kiszáradt a pici bőre.

Én használtam el, de nem jött be még így sem.

2011. ápr. 14. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
hol laksz?Nálunk itt Dunakeszin a gyógyszertári annyira jó, hogy én is használom a kezemre, arcomra:)
2011. ápr. 14. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

amúgy meg normális hogy 2 hetesen hámlik a bőre, ez el fog múlni!

második voltam

2011. ápr. 14. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
akkor nem a fürdetőtől hámlik neki?
2011. ápr. 14. 10:20
 5/9 anonim ***** válasza:
Gyógyszertári fürdetőt! Mi Gabival fürdettük és ekcémás is lett, a dokija jól le is cseszett, hogy miért nem a gyógyszertárit használom.... Tehát egyenlőre csak és kizárólag gyógyszertárit használj
2011. ápr. 14. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A Johnson's tele van kőolajszármazékokkal, én nem használnám ilyen kicsinek (sem).

5-6 hónapos koráig jó a sima patikai is, nem kell bekenni a babát ha nem akarod, elég a fürdővízben feloldani egy keveset. 2 hetesen még nem olyan piszkos egy baba, mint 2 évesen, kétórányi játszótér után....

2011. ápr. 14. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Igen, hámlik! Ez normális ne aggódj!
2011. ápr. 14. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hámilk, mert jön az új, erősebb bőre! normális.

gyógyszertári fürdetőt használjatok (mi vényen kaptuk): krém, bele kell a vízbe "morzsolni". a kád aljára textilpelust rakjatok h ne csússzon.

2011. ápr. 14. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz gondot magadnak,s a picinek,én csak a gyógyszertárira szavazok.
2011. ápr. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!