Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 hetes elmúlt a kisbabám, de...

2 hetes elmúlt a kisbabám, de nagyon sokat sír, du. a kólika miatt, de most már reggel és délelőtt is. Minden baba ennyit sír?

Figyelt kérdés
Átsírja a két szopizás közti időt amit inkább aludnia kellene.Mit tehetnék még?beszéltem gyermekorvossal,szedjük a homeopátiás golyót,de nagyon nehezek így a mindennapok.cumit utálja.amit nem is bánok.
2009. márc. 2. 14:54
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok!Tényleg hihetetlen mennyiséget megbírnak enni,mi is azt hittük mindig,hogy éhes,hát állandóan evett!Nekem 3 hetes képes volt megenni 120ml anyatejet is,most is ennyit eszik átlagban és 13 hetes!Túleszi magát és mégjobban fáj a hasa,ezért nem jó az igény szerinti szopi náluk!
2009. márc. 2. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Anyatejes babát nem igazán lehet túletetni, én legalábbis mindenhol ezt olvasom. Három gyerekem közül kettő hasfájós volt, helyesebben a harmadik még mindig az picit. A másodikat is igény szerint szoptattam, se tea, se víz, mégsem volt semmi gond vele, holott vele még azt is meg mertem tenni, hogy néha ettem káposztát, babot... És egy percig nem fájt a hasa. Ez is gyerekfüggő szerintem. Most a harmadiknál nekünk beválik az Infacol.
2009. márc. 2. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Anyatejjel a tápanyag mennyiségét illetően nem lehet túletetni, de a gyomornak van egy fizikai maximuma. Ha nagyon teleeszed magad a tied is fáj.
2009. márc. 3. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

A legnagyobb hülyeség a 3 óránként való etetés. A védőnők még a régi, elavult, azóta rég megdőlt dolgokat szajkózzák, de nem szabad hallgatni rájuk.

Ha jó tanács kell: www.lll.hu Ez a la leche liga, kérdezz tőlük, felkészültek, maguk is anyák, szoptatnak/szoptattak több gyereket. Mindent tőlük tanultam, sose volt gondunk. Sem hasfájás, sem sírás, semmi. Nagyon nyugodt, kiegyensúlyozott, igény szerinti szopis babám van. 7 hós, még mindig igény szerint szopizik.

A napirend pedig majd beáll, de még korai, ne aggódj, a baba magának ki fogja alakítani, ami neki a legjobb. De még nagyon picurka.

Nemrég született, nem találta még fel idekinn a világban magát, megszűnt a pocak biztonsága... Sok-sok ölelés, mellre tevés segít! Ettől nem lesz "hisztis", ahogy nő és tágul számára a világ, úgy lesz egyre önállóbb.

Az én lányom is állandóan ölben volt még egy hónaposan, most meg már órákig eljátszik egyedül. Gyakorlatilag 4 hónapos kora óta szeret egyedül is játszani, beállt a napirendünk is szépen.

2009. márc. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!