Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 hetes elmúlt a kisbabám, de...

2 hetes elmúlt a kisbabám, de nagyon sokat sír, du. a kólika miatt, de most már reggel és délelőtt is. Minden baba ennyit sír?

Figyelt kérdés
Átsírja a két szopizás közti időt amit inkább aludnia kellene.Mit tehetnék még?beszéltem gyermekorvossal,szedjük a homeopátiás golyót,de nagyon nehezek így a mindennapok.cumit utálja.amit nem is bánok.
2009. márc. 2. 14:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Biztos hogy jóllakik a bébid? Nem lehet hogy éhes marad?
2009. márc. 2. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Mit csinálsz vele, ha sír? Vagy hogyan kezdi el? Egy 2 hetes baba nagyon pici még, nem érti, hová lett az anyaméh biztonsága... Leginkább a testközelség nyugtatja meg. Ajánlom a hordozókendőt, nagyszerű találmány!

Ne aggódj, ha sokat van ölben, nem rontod el, erre van szüksége! A lányom most 7 hós, az elején állandóan kézben volt, most már magától önállósodik szépen. Eljátszik egyedül, kúszik-mászik, szinte sose sír.

2009. márc. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

A mi babánk is rengeteget sír, de a nagyobb baj az, hogy nem si tudom miért.

10 hetesek vagyunk

2009. márc. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: igény szerint szoptatsz? az ilyen pici babáknál nem szabad még 3 óránként szoptatni, az anyatej 55 perc alatt emésztődik, teljesen természetes, ha a kicsi minden órában kér szopit!
2009. márc. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Az én lányom is állandóan sírt két evés közben, aztán egy idő után rájöttem, h' éhes marad. Gondolom három óránként eteted, akkor szokott ilyen lenni. Az anyatejet kb. egy óra alatt megemésztik, úgyh' a három óránkénti evés kevés lehet. Nekem az orvos és a védőnő, meg mindenki azt mondogatta, h' ki kell húzni az időt, mert hasfájása lesz, ha ráeszi a félig emésztett kajára a frisset. Amikor végre ki mertem próbálni, h' minden nyikkanásra mellre tettem, érdekes módon sokkal kevesebbet sírt.
2009. márc. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Igen,igény szerint szopizunk,van,hogy20-25 percet tölt egy cicin.és sosem veszem ki a szájából,mindig megvárom,hogy ő köpje ki.hál istennek sok tejem van,mert még utánna is jön belőle.lehet nem elég a 20 perc?egyébként nekem is azt mondta a védőnő,hogy ne etessem rá az előzőre,de szerintem nincs igaza,mint ahogy sok minden másban sem.
2009. márc. 2. 15:11
 7/14 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez volt a helyzet. Méred? A mi babánk nemhogy éhes volt, hanem annyit evett, hogy attól fájt a hasa. Persze kevesebbet nem adhattunk-így két hónapig nagyon sokat sírt. Akkor "erősödött" meg annyira az emésztése, hogy elbánt az extra mennyiségű tejecskével Az 1. hónapban majdnem 2 kg-ot hízott.
2009. márc. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Akkor megpróbálom,hogy cicire teszem ha sír,és eltelt több mint egy óra,de nem fog össze-vissza enni, egyszer óránként,aztán meg alszik 3-4 órát?mikortól lehet napirendet kialakítani?Így, hogy lehet tervezni bármit is?Például vizsgálatra menni.
2009. márc. 2. 15:34
 9/14 anonim ***** válasza:

Ha kiköpi lehet, azért mert elfárad, nem jön elég gyorsan.

Próbáld neki kínálni a másik mellet is.

Nálunk pont fordítva volt elkezdett szopizni és éktelen sírásba kezdett. nem tudtam miért. aztán rájöttem a tejleadó reflexnél több sugárba spriccelt a tejecske a szájába és nem győzte nyelni:)

2009. márc. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
65%
Szia!IGAZA VAN A VÉDŐNŐDNEK!Szép és jó dolog az igény szerinti szop,DE nem hasfájós babáknál!Javaslom mérd mennyit eszik és akkor tudod kb mennyit kell kibírnia!Mi is így voltunk!olyan szinten sírt a babám a hasfájás miatt,hogy 24 órából 4!!órát aludt,na ekkor kerültünk kórházba(3 hetesen) megfigyelésre,uh stb..!Szerencsére nem volt semmi baj a kólikán kívül,de szigorúan betrtatták velünk a 3 órási kaját,és láss csodát,sokkal jobb lett a helyzet!Sokat sírt még a hasfájás miatt,de lényegesen kevesebbet mint azelőtt!Most 13 hetes és csak hajnalban küszködik a gázokkal,de remélem pár hét és ezt is kinövi!KITARTÁS
2009. márc. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!