Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális, ha a 16 hónaposomnak...

Normális, ha a 16 hónaposomnak minden nap 37,4-37,5 a hője? Már levonás után értem.

Figyelt kérdés
2011. ápr. 12. 21:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Mennyi ideje mérsz ilyen értékeket? Régebben, ha mérted a hőjét, nem volt esetleg több? Elképzelhető, hogy eleve magasabb az alaphője.
2011. ápr. 12. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
régebben 36,8 körül volt.kb 3 hónapja ilyen a hője,igaz,a szemfogai is bujkálnak.de most erre fogjak mindent?
2011. ápr. 13. 08:12
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom, ha ez megnyugtat, vizsgáltasd ki. Az én kisfiamnál volt egy időszak, kb. két-három hónap, amikor folyton hőemelkedése lett, leginkább estére. Amúgy semmi baja nem volt, voltunk vérvételen és vizeletvizsgálatot is csináltak, de nem találtak semmit. Így maradt a foga, meg végül azt tanácsolták, hogy ne méregessem. Nemrég kapott szurit, ezért most megint méregettem neki a biztonság kedvéért, és öt estéből mondjuk egyen előfordult, hogy 37 fölé ment a hője. Már nem idegeskedek rajta. Szóval szerintem megnyugtatásképpen egy kis nézelődés nem árt, de nem szabad túlzásba vinni, minden nap méregeteni sem szabad, felesleges, tényleg elég akkor, ha melegnek érezzük őket. Első voltam.:)
2011. ápr. 13. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!