Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megvegyem ezt a játszószőnyege...

Megvegyem ezt a játszószőnyeget babytornázóval?

Figyelt kérdés

A Brendon egyik új kuponos terméke.

Ilyet mindenképp szeretnénk a babának, emiatt kérdezem, hogy szerintetek jó választás lenne-e?


[link]


2009. márc. 2. 12:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk pont ilyen van, imádta. 3 hónapos korától amíg el nem kezdett forgolódni akár órákig elvolt vele. Egyebeket is ráakaszthatsz, mert az állványon vannak még lyukak. Zenél, sípol, van rajta babatükör is, szerintem kuponnal megéri.
2009. márc. 2. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk majdnem ugyanilyen van, a Regió játékáruházban 5000ft körül kapható. www.regiojatek.hu
2009. márc. 2. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nagyon megéri. A leszedhető játékok később is jók lesznek majd neki. Mellesleg szerintem az ára is kedvező, annak ellenére, hogy valaki azt írta, hogy az övé hasonló és csak 6.000 forintba került. Például a zenélő funkciós játékok mindig drágábbak, ezen pedig van ilyen. Vajon a 6.000.- forintoson is van? Nem kötekedni akarok, de a játékok minősége egyenes arányban van az árral - legalább is az én tapasztalataim alapján.

A mi játszószőnyegünk 15.000.- forint volt és mellesleg nem zenél és csak 3 játék van rajta.

Hajrá!!!

2009. márc. 2. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Itt nézd meg az első terméket!

2009. márc. 2. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!