Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi és milyen gyümivel/főzi...

Mennyi és milyen gyümivel/főzivel lehet kiváltani a tízórait? (tápszeres a fiam)

Figyelt kérdés
4hós babám most kezdtem kóstoltatni az almával ( persze nem egyből akarom kiváltani a tízórait) csak érdekelne hogy egy étkezést lehet e gyümivel, vagy csak főzelékkel kiváltani? a fiam egy nap ötször eszik, és a 10 órai tápszer helyett akarom MAJD hogy bébikaját egyen. Ezt lehet gyümölcsössel vagy csak a főzelékkel??? köszike
2009. márc. 2. 11:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia! Én is 4 hónaposan kezdtem tápszeres kisfiam hozzátáplálását és most, 6 hónapos értünk oda, hogy kiváltja neki a tízórait. 1 üveg bébiételt megeszik, legyen az főzi vagy gyümi, jóllakik vele. Amit én készítettem sose ette meg, így vagy Hipp vagy Kecskeméti kajákat adok neki, lehetőség szerint cukormenteset.
2009. márc. 2. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszike! hű ilyen sokáig tart? igaz csak pár kanállal kap őis mindennap..és sokfele van...csak a tápszertpől hasfájós szegény:(
2009. márc. 2. 11:58
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

én is 4 hósan kezdtem.

nem tart olyan sokáig:)) én úgy csináltam, h vettem pl. almát, először 2 kamál, aztán 4, aztán 8. addigra el is fogyott 1 üveggel. aztán már adtam neki egész üveget, mert akkor ugye arra már nem allergiás, az tuti. és már ki is váltottam. aztán utána jött a következő gyümi, pl. barack. először 2 kanál, aztán 4... pont mint előtte. almából annyival kevesebbet evett. és így tovább szépen lassan.

2009. márc. 2. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
2. vagyok, 10órait, uzsit simán kiválthatsz gyümivel. ebédre adj majd főzit, de azzal még ráérsz:)
2009. márc. 2. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszönöm!! és ha külön külön nem allergiás pl adhatok neki szép lassan alma-barackot is ugye?? úgy vettem észre az alma kicsit fogja a hasát, ez majd változik ahogy hozzászokik?? jah és köszönöm szépen !
2009. márc. 2. 13:07
 6/8 anonim ***** válasza:
adhatsz neki persze, keverheted ezeket nyugodtan.
2009. márc. 2. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
és még annyi, hha almát barackkal adsz neki, akkor valszín a kakával sem lesz gond:)
2009. márc. 2. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm!!
2009. márc. 2. 14:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!