Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen pózban altatjátok...

Milyen pózban altatjátok babátokat? Hason, hanyatt vagy oldalt van legtöbbször?

Figyelt kérdés
2009. márc. 2. 11:24
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Mindkét lányom CSAK háton aludt. Sehogy máshogy, különben 10-20 perc után üvöltés volt.

Aztán ahogy már forgolódtak, vegyesen alszanak mindenhogy.

Most már nagyobbak, de azt figyeltem meg, hogy ha nagyon mély álomban vannak, akkor az legtöbbször háton van. Még mindig "kisbaba kéztartásban". Olyan édesek ilyenkor! :o)

2 és 4 évesek

2011. júl. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Az én fiam első perctől kezdve hason alszik.A kórházba se tudtak vele semmit se csinálni,mert ott is csak hason volt hajlandó aludni.Már 26 hónapos de mai napig csak hason alszik el.közbe persze forgolódik,mikor melyik póz a kényelmes neki.
2011. júl. 16. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Az oldalára fektetem. Hol jobb, hol bal oldalt.

Ő bukós, így emiatt így érdemes.

2011. júl. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

18:57 vagyok

Első lányom extrém bukós volt. (Átlag napi 4-6x ruhacsere, pedig nem voltam szívbajos, csak akkor öltöztettem át, amikor már jól elázott) Még alvás közben is bukott (úgy hogy a hátán feküdt), nagyon ügyesen csinálta :o) Sosem lett ebből baj, még köhécselés is ritkán.

2011. júl. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Születésétől oldalra van fordítva és ezt is szereti a legjobban, de napközben délután hason alszik. Hátán nem szeret.
2011. júl. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Amikor megszületett hanyatt aludt, most 7,5 hós, de szinte mindig oldalra fordul éjjel, vagy pedig félig oldalt-félig hason alszik. Jah és helikopterezik ezerrel, vagy keresztbe van reggelre, vagy a lábrésznél a feje :D olyan mint az anyja.
2011. júl. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Bakker most néztem, hogy ez egy 2009-es kérdés :D
2011. júl. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!