Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen pózban altatjátok...

Milyen pózban altatjátok babátokat? Hason, hanyatt vagy oldalt van legtöbbször?

Figyelt kérdés
2009. márc. 2. 11:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém 2 hetes kora óta szinte csak hason alszik, kivétel ez alól a babakocsi, bár egyszer abban is aludt hason. Most 10 hetes. Oldalán sosem alszik, talán majd ha át tud fordulni pár hónap múlva.
2009. márc. 2. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
az én lurkóm 6 hetes kora óta csak hason hajlandó aludni :)
2009. márc. 2. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

szia

2 honapos koraig oldalon aludt, aztan mostansag miota elindultak a kezecskei es labai kalimpalni nappal hason, ejjel oldalra teszem le, de aztan haton kot ki :)

boldog babazast

2009. márc. 2. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
A védőnőm szerint oldalt a legbiztonságosabb, egyszer az egyik, egyszer a másik oldalán. Ha meg már tud forogni, akkor az a legbiztonságosabb póz, amit a baba magának választ. Ez nálunk hason van.
2009. márc. 2. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém 12 hetes, szintén 2 hetes kora óta hason alszik. A babakocsiban elalszik a hátán is, az ágyában nem. Oldalt pár naposan aludt, mikor még inkább fekve szopizott és mellettem aludt.
2009. márc. 2. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Az én lányom hat hónapos elmúlt, már magától változtatja a pózokat. Kezdetben hanyatt fektettem, mert telebeszélték a fejem a bölcsőhalállal. Aztán kipróbáltam a hason altatást, és azóta éjszaka mindig úgy alszik. Délelőtt és délután viszont oldalra fordul, illetve sokszor átfordul hasra egyedül.
2009. márc. 2. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Csak hanyatt hajlandó a lányom aludni. Hasra hiába teszem, üvölt. Oldalról meg a hátára gördül. Most 4 hónapos.
2009. márc. 2. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Az enyém szintúgy, mint Neked, utolsó válaszoló! :)


Köszönöm mindenkinek!

2009. márc. 3. 07:23
 9/17 anonim ***** válasza:
Az én lányom már 8 hónapos mindig hasra teszem de 1 hónapja már az oldalán szeret csak aludni
2011. júl. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Háton kezdte, néha hason napközben. Érdekes, hogy így 6 hónaposan leteszem hanyatt este és egyből oldalra fordul, úgy alszik, majd reggel hanyatt fekve találom.
2011. júl. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!