Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Most akkor melyiket adjam a...

Most akkor melyiket adjam a babámna? Négy honapos most akarok elöször adni neki pépet de mejiket?

Figyelt kérdés

vettem mildipépetb mála izbe és a milpát vanilia izbe szerintetek ,ti melyiket adnátok egy honapja

tápszeres a kisfiam


2009. márc. 2. 11:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi Milupa HA vaníliás tejpépet eszünk reggel (gyümivel tunningolva) és este (natur) és nagyon szeretjük. Sajnos a másikról nem tudok nyilatkozni.
2009. márc. 2. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
én ebédre szeretném adni tegyek bele gyümölcsöt is?banánt vagy almát?
2009. márc. 2. 11:18
 3/7 anonim ***** válasza:

Elöszőr a vaniliást adjad. Aztán ahogyan ismerkedik a gyümikkel, akkor nyugodtan kináld a másikkal is. Mi is igy csináltuk.

4 hós manó anyukája

2009. márc. 2. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszotokat
2009. márc. 2. 11:20
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha gyümit esztek csak akkor tegyél bele. Elsőre nem, a gyümiket fokozatosan kell kóstoltatni. Natur alma, banán, öszibarack...aztán kombinálhatod. Akkor teheted pépbe is. Második voltam.
2009. márc. 2. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
almát már eveta banánt még nem mertem adni
2009. márc. 2. 11:22
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkor almát nyugodtan keverj bele.Jó étvágyat hozzá:D
2009. márc. 2. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!