Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hová mentek nyaralni 1 év...

Hová mentek nyaralni 1 év körüli babátokkal? Van esetleg valami ajánlatotok?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 12. 08:17
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem adott nyáron 1,5 évesek voltak (mind a kettő tél ill tél végi baba), akkrio tengernél kempingeztünk. Ha 1 éves lett volna valamelyik nyáron, már akkor is oda mentünk volna.
2011. ápr. 12. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Mi Balatonlellére megyünk magánházhoz apartmanba 8 napra. egy éves lesz pont a lányom...hát nagyon kíváncsi leszek :)

merre szeretnétek menni? itthon, külföld?

2011. ápr. 12. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Még nem lesz egy éves, mi tengerpartra megyünk. Voltunk már wellness hotelben, amikor 4és fél hónapos volt, nagyon jól bírta.
2011. ápr. 12. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Mi is a Balatonon gondolkodunk és déli parton.Nekünk is épp 1 éves lesz a baba.De nem merjük lefoglalózni.
2011. ápr. 12. 13:27
 5/10 anonim ***** válasza:

Az én fiam 15 hónapos,de mi nem megyünk vele sehova.

Csak a telekre meg az élményfürdőbe.Meg esetleg Siófokra fürdeni,de este jönnénk is haza.

Nálunk az a gond,hogy nem alszik el,csak a saját kis ágyában.Sokszor kivittem a mi ágyunkba ebéd után,hogy hátha elalszik velem......hát nem.

Anyósoméknál sem alszik el,vettek neki hordozható ágyat,az istennek sem alszik el benne.

Csak a babakocsijában meg a saját ágyában.

Mi is gondoltunk rá,hogy egy hétvégére elmennénk valami apartmanba,de félünk az alvástól.

Majd jövőre,akkor elmúlik 2 éves,talán már nem lesz gond.

2011. ápr. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Balatonszárszón van nagyon jól kialakított gyerekstrand-neten találtam-mi oda megyünk-bár már másfél éves lesz nyáron.

Kedves utolsó!Próbálj adni neki egy textilpelust,plüsst,ami a biztonságos otthont jelképezi számára,amivel aludhat.Ha elfogadja és megszokja akkor mehettek bárhova aludni csak a rongyika,plüss legyen vele és természetesen a saját takarója!Nagyágyba velünk se alszik-azt hiszi játszani kell,de bárhol máshol alszik kiságyba a rongyijával és takarójával!

2011. ápr. 12. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

10.06-os vagyok.


mi is a déli partra megyünk, olcsó helyet találtunk, azaz tudunk üdülési csekkel fizetni, a központhoz közel Lellén. ha gondolod priviben elküldöm a linket, elérhetőséget. én már febr.végén elküldtem a csekket mert az májusban lejár, meg biztos akartam lenni abban hogy lesz helyünk.

2011. ápr. 12. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Még mindig az előző


inkább belinkelem neked ahová mi megyünk

[link]

2011. ápr. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó!Menyibe kerül ott Lellén?Köszi
2011. ápr. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2011. ápr. 13. 07:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!