Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hónapos kisfiam egy hete...

3 hónapos kisfiam egy hete sír az esti fürdés közben. Eddig sem élvezte nagyon a fürdőzést, de egy hetes kora óta szépen tűrte. Mi történhetett vele most?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy a víz meleg már neki? 40 fokos víben fürdetjük, eddig ezt igényelte. Nem fürdetjük sem korábben, sem később, mint máskor, minden ugyanúgy zajlik.
2009. márc. 2. 08:39
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tényleg meleg. Próbáld ki 37 fokosban, illetve ha eddig 40-ben fürdettétek, akkor 38-ban. Szerintem jobb lesz. Majd ha hason tud lenni a vízben akkor jobban fogja szeretni -szerintem. És hát a babák változnak, lehet hogy te mindent ugyanúgy csinálsz, de neki már más kell. Az meg egy kis időbe telik, amíg kiderítjük mi is az az új más :)
2009. márc. 2. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Mi 2 hónaposan mentünk ezen keresztül. Kb. 1-2 hétig tartott. Aztán szép lassan rendeződtek a dolgok. A szobájában fürdetjük és elkezdte nézegetni a képeket a falon. Rakjatok színes anyagot, kendőt a kád szélére, hátha elkezd érdeklődni utána. Egy kicsit lassítottunk a fürdetés tempóján is, talán ez is segített.
2009. márc. 2. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%

Szia

Mi is pont így jártunk: az első hónapot végig sírtuk aztán megszerette a fürdőzést, de a 3 hónaptól megint sírás volt minden este. A védőnőnk egy angyal rögtön jött ahogy hívtam, azt mondta száraz a kisfiam bőre!Iszonyat rossz a víz minősége nálunk, nagyon klóros. Én észre sem vettem! Égett szegénykémnek a bőre amikor a vízhez ért! Lehet hogy ez a gond nálatok is. Mi kaptunk a gyógyszertárba egy fürdetőkenőcsöt és a doktornő írt fel testápolót, azzal kenegetem naponta kétszer. 2 nap alatt rendbe jött, azóta semmi bajunk és újra pancsikolunk.

Remélem segítettem. Ja egyébként az én kicsim a 37-38 fokos vizet szereti, amiben én biztos megfagynék!

2009. márc. 2. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!