Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányodnak újszülött (1-2es...

Kislányodnak újszülött (1-2es méretű) pelenkából melyik fajta vált be leginkább?

Figyelt kérdés

Még csak kismama vagyok, de már a kórházba is kell pelust vinnem... nem tudom milyet vegyek!

Pampers Premium Care, vagy New baby?

Esetleg Huggies, vagy Libero?

...a DM-es milyen?


2011. ápr. 11. 14:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nekem mindkettőnél a Libero vált be (egyik lányom anyatejes a másik tápszeres). 1-es méretből csak egy csomaggal vettem, hamar áttértünk a 2-esre. Nekem a pampersből minden kifolyt.
2011. ápr. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Első megint..jó a DM-es, de nekünk már csak akkor mikor már hozzátápláltam és nem folyt úgy a kaki.
2011. ápr. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Pampers, nekünk mindkettő. Nekem pici lányom van, de összes olyan ismerősöm akinek kisfia van, nekik nem vált be a pampers, mert vagy átázott vagy kifolyt. Viszont a csajoknál nem volt semmi gond. :))

Boldog babázást!

2011. ápr. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
A Premium Care szerintem jó. Mi azt használtuk az elején.
2011. ápr. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Liberoban nem lehet csalódni, szerintem az a legjobb, a Huggies viszont nekünk mindig átengedte a pisit, egyáltalán nem jött be. Pampers is jó. Mi most 7 hósan a ZÖLD Tesco-s essentials pelust használjuk, majdnem olyan, mint a Libero, csak sokkal olcsóbb. DM-est még nem próbáltunk.
2011. ápr. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Az én lányom a liberot használta 2-4kg ezt vittem a kórházba is. Ez jó vastag. Mikor közeledtünk a 4kg-hoz váltottunk a pampersre 2-5kg. Ez jóval vékonyabb, neki kényelmesebb is volt. Mind a kettő kis kiszerelésű. Azóta is pamperst használunk és nekünk nagyon bevált. A rossmannban szoktam venni itt a legolcsóbb és sok az akció. Ha regisztrálsz a pampers.hu oldalra néha szoktak fent lenni akciós kuponok amiket szintén a rossmannban tudsz beváltani, csak ki kell nyomtatni. Sok boldogságot a babához.
2011. ápr. 11. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Szóval egy csomag 1-es elég, 2esből sem nagyon érdemes betárazni, nincs 3hónapos a lányom, és már a 3as is kezd combiban szoros lenni.

(3420g volt, most olyan 6,5, anyatejes kis húrkás)

A fiammal is Pamperst használtunk, újszülöttnek a PC-t, aztán az activ babyt.

Nem azt mondom, hogy sose folyt ki(volt, hogy a pelus üres volt, de a gyerek nyakig kakis, a pisivel nem volt baj)

2011. ápr. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Mi Pampers new baby-t használjuk, de próbáltam már a Libero-t is, a DM-eset is, a DM-es esküszöm még jobb volt, mint a Libero, de Nekem a Pampers vált be, Huggiest még nem próbáltam.
2011. ápr. 11. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Mi Pampers Premium Care-t használtunk, kb. 4 hetes koráig az 1-es méretet. De közben kaptunk New Baby-t egy csomaggal, az is ugyanolyan jó volt.
2011. ápr. 11. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Libero, azóta is. (Már 1 éve)

Mi elég sakáig használtuk a newborn pelust. 2950-nel született, 51 cm, de nem volt duci. A kórházban 2-es Liberot adtak. Én azt nagynak találtam még. Inkább az 1-es volt a mérete eleinte. :)

2011. ápr. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!