Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fontos hogy az egész lakásban...

Fontos hogy az egész lakásban mászhasson a baba?

Figyelt kérdés

Igazából mi úgy gondoltuk hogy majd az ő szobájában mászik csak, mert ott padló van. A nappaliban járólap, szerintem az hideg neki. Meg kutya is van, most olvastam egy kérdést hogy csak a kutya táljával van gondja az anyukának, hát igen ez az egyik, a másik meg hogy még nem tudom hogy fogadják egymást a baba meg a kutyus. És egy éves koráig nem akarjuk hogy kontaktus legyen köztük a fertőzések miatt sem. A kicsi szoba már most el van választva ajtózárral, ott nem találkoznának.

A folyosót lehetetlen folyamatosan tisztán tartani, a konyha meg nagyon szűk, és szintén hideg, járólapos. Szóval baj ha nem mászik mindenfelé?


2009. márc. 1. 21:49
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Bajnak nem baj, de majd hisztizni fog, hogy menni akar minden felé.
2009. márc. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

én sem másztam mindenhol és szerintem te sem és felnőttünk :)

anya betett olyan - nem jut eszembe a neve, de be van keritve csak lehet cipelni, és abban látott és elvoltam

2009. márc. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha van neki elég tér a szobájában, és el is viseli, akkor az nagyon jó. Semmi hátránya nincs belőle. Csak vannak olyan gyerekek, akik egyáltalán nem viselik el a "bezártságot". Az én kisfiamnak például egy kisebb szoba méretű hatalmas járókája van. Igazán el lehetne benne, de mégis mindig nyűglődik, vagy éppen ordít, hogy ki akar jönni.
2009. márc. 2. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!