Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tehetnék? Kislányom 6...

Mit tehetnék? Kislányom 6 hónapos és két hetes, és nem issza meg a tápszert.

Figyelt kérdés
Ma váltottunk 2-es tápszerre. Reggel megevett belőle 130ml-it. Este már nem fogadta el.Azt gondoltam az íze miatt, de megpróbáltam kanállal, úgy simán ette. De azért tápszert kanalazni, ilyen mennyiségben kicsit mókás. Adtam neki tejpépet helyette. Más is járt már így? Mit csináljak, ha ez után már nem fogadja el a cumisüveget? Mit adjak neki reggel és este? Eddig így etettem: reggel-tápszer, tízórai-gyümölcs, délben-főzelék, délután-tejpép, este-tápszer. A tejpépet lehet tápszerrel csinálni, v felesben?
2009. márc. 1. 21:26
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Hát ha holnap sem akarja elfogadni akkor próbáld meg keverni tejpéppel, én is kipróbáltam mert eléggé rossz evő volt egy időben a kislányom, nálunk bevált.

további boldog babázást

üdv.9 hós baba anyukája

2009. márc. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Melyik tápszert eszitek? Nálunk a Beba 2+ (vaníliás) nagyon szereti. Már váltanunk kellett volna a beba3-ra, de azt nem eszi, így maradunk a vaníliásnál, ez tényleg finom!
2009. márc. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A Beba 2 Ativot próbáltam most. Csak azt nem értem, ha nem ízlene neki, akkor kanálból miért fogadta el? Mi baja lett hirtelen a cumisüveggel? Azért megpróbálom majd a vaníliás Bebát is.
2009. márc. 1. 22:00
 4/6 anonim ***** válasza:
nem lehet h nagyon kicsi a lyuk a cumisüvegen és nem jön??
2009. márc. 2. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Biztos, hogy nem kicsi, mert az Avent 3-as cumit használjuk.
2009. márc. 2. 09:37
 6/6 anonim ***** válasza:
4 lyukú cumi: gyors átfolyású, ajánlott 6 hónapos kortól
2009. márc. 2. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!