Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az baj, ha túl sokszor kakil...

Az baj, ha túl sokszor kakil a babám?

Figyelt kérdés

9 hónapos, ma már 4x kakilt.

eddig állandó székrekedéssel küzdött, erre most meg túl sok a kaki. (állagra normális.)


lehet a paradicsomtól? tegnap evett először.


2011. ápr. 10. 17:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet a paradicsomtól, de nem azt jelenti, hogy nem bírná. Csak új dologgal találkozott a szervezete, és ami eddig nehezen ürült ki, azt most a paradicsom szépen megkönnyítette, és ami összegyűlt, most kiürült. Én erre gondolok, de azért figyeld, és kis mennyiségben add neki eleinte. Ha óvatosan adod, akkor időben észreveszed, ha valami allergizálja. Nem lesz semmi baj, minden jót nektek!
2011. ápr. 10. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

lehet a paradicsomtól

legalább kijött..jobb mintha szorulása volna

2011. ápr. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én mikor elöszőr szőlőt adtam a kislányomnak,kb 3napig 5-6szor is kakált.Pont menni kellett orvosi vizsgálatra és rákérdeztem,azt mondták normális,de azért küldtünk egy széklet mintát és szerencsére negatív volt.
2011. ápr. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!

most megint normál kerékvágásban mennek a dolgok szerencsére.

2011. ápr. 11. 12:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!