Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kakaóport mikortól adtatok a...

Kakaóport mikortól adtatok a babának?

Figyelt kérdés
Szeretnék a tejpépre egy kicsit szórni, hogy változatosabb legyen? 3 nap múlva lesz lesz 9 hós! Adhatok neki szerintetek?
2009. márc. 1. 17:30
 1/8 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem szórhatsz rá egy keveset, de ne vacsikor, mert a kakaóban izgatószer van és félő, hogy nem fog aludni olyan jól.
2009. márc. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi, de akkor hagyom, mert csak este kap pépet! :-)
2009. márc. 1. 17:41
 3/8 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem meg próbáld ki, ha egy alakalom után nehezen alszik el vagy felpörög akkor utána hanyagold, de csak azért mert valaki azt mondja ne, ne hagyd ki. Próbáld ki!
2009. márc. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ok, köszi! :-)
2009. márc. 1. 19:50
 5/8 anonim ***** válasza:
30%
Első vagyok! azért még nem kéne lepontozni,mert az igazat írtam.Köszi....
2009. márc. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Egyikőtöket sem pontoztam le, mert azt én sem szeretem, ha segítő szándékkal írok, és mégis lepontoznak! Nagyon picit tettem bele, épp megszínezte, ha nem alszik, hanyagolom! :-)
2009. márc. 1. 20:59
 7/8 anonim ***** válasza:
65%
azért majd írd meg, kíváncsi vagyok rá:)
2009. márc. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Volt fenn az éjszaka, de ő amúgy is szokott fenn lenni, viszont eléggé kipattant a szeme, és cicivel is nehezen aludt vissza. Hát nem tudom, hogy most a kakaó volt e a ludas, vagy az, hogy magához képest nagyon hamar elaludt... Azt hiszem, csak néha fogok neki adni, és ha akkor is éjjeli bagolyként viselkedik, akkor majd csak később fog kapni! Köszönöm a válaszaitokat, amúgy ízlett neki! :-)
2009. márc. 2. 11:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!