Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi esélye van hogy elkapja...

Mennyi esélye van hogy elkapja az 1 éves kisfiam?

Figyelt kérdés

Ma reggelre fáj a torkom szerintem sajnos megfáztam.kedden kap oltást,meg egyébként sem szeretném ha beteg lenne.

Már nem szoptatom.

Teát adok neki nagyon sokat és c-vitamint,mit tudnék még tenni hogy ne legyen beteg?????


2011. ápr. 10. 07:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Immunerősítésként Béres csepp vagy Cebion multivitamin csepp adható. Esetleg viselj maszkot, nálunk mindig van steril maszk. Az egész család beteg volt kivéve a kicsit, sikerült vigyáznunk rá. Jobbulást!
2011. ápr. 10. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Béres és Cebion csepp együtt/egyszerre a legjobb állítólag, kúraszerűen ilyen bacis időszakban. 1 évesnek már adható a Béres csepp, vagyis súlyhoz kötött, 10 kg felett. Kislányomnak (már elmúlt 2 éves) ősszel-télen minden este adok 10-10 cseppet mindkettőből.
2011. ápr. 12. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ne puszilgasd,fertőtleníts.egyébként a megfázás nem fertőző,azt nem lehet elkapni,de lehet,hogy te is vírust nyeltél be.Ha kifújod az orrod,zsepit azonnal kidobni,kezet mosni.Esetleg maszk.Adhatsz neki béres cseppet,de csak hat hét után lesz hatása,úgyhogy most felesleges.(nekünk amúgy sem jött be,két hónapig adtam és háromszor volt beteg közben)
2011. ápr. 12. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!