Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5honapos baba menyit eszik és...

5honapos baba menyit eszik és mit ha tápszeres?

Figyelt kérdés
tápszet eszük 3-4óránként eszünk már almát krumplival meg tejpépet.1doboz tápszer nektek medig elég.
2011. ápr. 9. 21:37
 1/8 anonim válasza:
mi 4 hónaposan kezdtük a hozzátáplálást (most 5 hós) és reggel tápszer, aztán dél körül megeszik egy fél üveg bébi ételt, általában zöldséget, répát ilyesmit adok neki, ami laktatóbb, aztán kb 1- másfél órára rá kéri a tápszert és délután még egy fél üvegnek megfelelő gyümölcsöt is megeszik, aztán 1 óra múlva tápszer..., de nem tudom mért nem bírja tovább kb 1 óránál, próbáltam, hogy többet adok neki, megeszi bármennyit adok, de akkor viszont nagyon sokat bukik, szóval fél üvegnél többet nem tudok neki adni. Nekünk egy doboz tápszer (800 g) kb 6-7 napig elég...nálatok?
2011. ápr. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
szia nekem is 1hétig elég egy doboz tápszer, én is ha adok neki bébi ételt nem tart neki tul sokáig.de a tápszerböl is 3óránként kér köszi a választ 5és fél honaposak vagyunk. otthon fözöl neki vagy boltit kap
2011. ápr. 11. 07:28
 3/8 anonim válasza:
hát ha időm engedi akkor otthon főzök, de ez a ritkább, amúgy üvegeset. de abból is a rossmanos babylove bébiélteleket szereti, a több az annyira nem jön be, meg a hamé. ő is 3 óránként kéri a tápszert, de van hogy alig bíja ki a 3 órát ...:(
2011. ápr. 11. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Milyen tápszert esztek?
2011. ápr. 11. 16:20
 5/8 anonim válasza:
mildibé milupa, ti?
2011. ápr. 12. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
milupa millimil start-ot eszünk
2011. ápr. 12. 19:04
 7/8 A kérdező kommentje:
te menyiért veszed a tápszert?
2011. ápr. 14. 09:14
 8/8 anonim válasza:
receptre veszem 610 ft-ért. ti? de elég jó, eddig semmi problémám nem volt vele. szerencsére :)
2011. ápr. 14. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!