Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyatejes babának miből adjam...

Anyatejes babának miből adjam az első teáját, adhatom (csőrös) itatópohárból?

Figyelt kérdés
Félek a cumisüveg használatától, mert hátha leszokik miatta a szopizásról. Nem vagyok cumiellenes, nem erről van szó, hanem mivel az egyik mellemből nehezebben szopik, így is néha meg kell küzdenem érte, hogy egyen belőle. Szóval lehet mindjárt itatóból adni neki, egyáltalán elfogadják elsőre a babák? Vagy mit tegyek? 5 hós múlt egyébként, nem is sürgetném a teát, de UH-kontrollra megyünk, az első vizsgálatot csak úgy tudták megcsinálni, hogy közben szoptattam. A dokinéni kicsit ingerültem azt mondta, hogy ilyenkor cumisüveget szokás hozni, hogy nyugton legyenek a babák.
2009. márc. 1. 12:04
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Na ilyet sem hallottam még:-)

De persze, adhatsz neki csőröset, csak a korának megfelelőt vegyél, és ne keseredj el, ha elsőre nem tud inni belőle. Lányom 3 nap alatt tanulta meg használni a csőröset. De inni adhatsz neki már pohárból is, a vizsgálaton meg bepróbálkozhatsz cumival is-bár azt is meg kell tanulnia használni.

A nyugalom miatt kellett a cici, vagy a folyadék miatt? Mert a nyugalomra lehet megteszi egy kedvenc játék, vagy dal is.

2009. márc. 1. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Jó a csőrös pohár, de ha megszívja a baba, még könnyebben jön belőle a folyadék, mint a cumiból. Szerintem az után még "lustább" lesz a ciciddel. Ha azt szeretnéd, hogy "melózzon" a cumival, használj egylyukú cumit.
2009. márc. 1. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!