Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy oldjam meg az utazást...

Hogy oldjam meg az utazást egy 3 hós babával? Megoldható?

Figyelt kérdés
Ketten mennénk autóval,kb 80km!Kibírja vajon?
2009. márc. 1. 10:16
 1/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Ez kb. 1,5-2 óra. Miért ne bírná? Gondolom hordozóba viszed. AZ első ülésre kösd be, így látod őt anélkül hogy hátra kéne forognod. Ő is lát téged, de lehet hogy végig alszik. Az én manóm mindíg szundizik utazás közben. Ha mégsem alszik akassz elé játékot, beszélgetni, énekelni is tudsz neki vezetés közben.

Jó utat!

2009. márc. 1. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Mi okoz problémát?

Persze, hogy megoldható, minden megoldható.

Mi már 6 hetes kora óta minden hónapban átutazzuk az országot Győrből Pécsre és vissza, ez majd 5 órás út, és gond nélkül bírja.

Jobb esetben végigalussza.

Akasz neki fel játékot, amit lát, és el tudj érni.

2009. márc. 1. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A babám 4 hetes volt,amikor elvittük megmutatni a dédinek,az út oda-vissza 220 km.Reggel mentünk este jöttünk,de semmi gondot nem okozott neki.Nagyon jót aludt,azóta is imádja az autót(9 hós múlt).Én ültem mellette,innivalót készíts be(ha iszik)és pár játékot,amit kedvel.6 hós korában már repülőn is ült(5 órás volt az út)az is nagyon tetszett neki.
2009. márc. 1. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A legtöbb baba nagyon jól bírja az utazást :-)! A mi kislányunkat először egy hónaposan vittük 100 km-es távolságra, reggeé mentünk, este jöttünk. 3 hónaposan már 250 km-re is mentünk ugyanígy. Semmi gond nem volt. Végigaludta az utat. Ez utóbbi esetben ráadásul egész nap úton voltunk, úgyhogy a kocsiban szoptattam, pelenkáztam. Semmi gond nem volt vele :-)!
2009. márc. 1. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
az én négy honapos kisfiam viszont nem alszik el az autoban végig felt volt mikor 50km rt utaztunk még jo hogy nem én vezettem ,sajnos sirt is utközbe alig tudtam megnyugtatni mivel ölbe nem vehetem de remélem a te babád jobba fogja birni az utat
2009. márc. 1. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
3 hósan sztem nem lesz gond, tudnod kell hol, hogyan pelusozod, esetleg öltözteted, mikor fog kb. enni, és ha alszik amikor megérkezel, hogyan veszed ki.
2009. márc. 1. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mi kb 2-3 hetes korától rendszeresen, heti 1-2szer autózunk 50-150 km-t. Hátul az anyósülés mögött a legbiztonságosabb a baba autósülése, én mellette ülök, apa vezet. Sosem volt probl. A kórházból haza nekünk 20 km volt, de van errefelé, akinek 40-50. Akkor sírt, mert ismeretlen volt, nem tudta, mi történik. Eleinte furcsa volt olyan kicsi baba, szinte elveszett az autósülésben. Hamar megtanult ülni, koránál jobban tartja magát. Általában a gyerekek átalusszák az autózást, sokan azért mennek autózni, ha végképp nem alszik.
2009. márc. 1. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Csak ketten lennénk,ezért félek,ha sír akkor mit csinálok?Előre beköthetem menetiránynak háttal?Csak van légzsák elől is,nemhiszem,hogy kilehet kapcsolni!Pedig muszáj lenne menni...
2009. márc. 1. 12:37
 9/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Az első vagyok megint.

Menetiránynak háttal persze teheted előre. Ha ketten megyünk mindíg így csináljuk. Így lát a baba is, és kevésbé veszélyes mintha hátra bámészkodnál vezetés közben, vagy le kéne álnod az út szélén.

2009. márc. 1. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Előra csak akkor kösd, ha a légzsákot ki tudod kapcsolni. Válassz olyan indulási időpontot, amikor aludni szokott, hátha így könnyebben elalszik a kocsiban is. Esetleg pár percet tölts el úgy indulás előtt azzal, hogy beindítod a motort, bekapcsolsz valami ismerős zenét, lehet, még az indulás előtt elalszik, és akkor nem kell izgulnod. Ha útközben sírna, inkább állj meg, érj oda később, de biztonságosan.
2009. márc. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!