Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Olyan főzit lehet csinálni,...

Olyan főzit lehet csinálni, hogy:krumpli-alma-cékla? És mit-milyen mennyiségben kell rakni?

Figyelt kérdés
Hogyan fogadta a babátok?
2009. márc. 1. 09:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem a krumpli-alma, vagy az alma-cékla párosítás a legjobb. Vagy esetleg puha krumplipürébe bele lehet törni a már elkészített céklát ( amit hagyományosan elkészítünk ) A nagyobbik fiam nagyon imádja a céklát, a levét is mindig megissza, de ne ilyedj meg ha sokat eszik megszínezi a vizeletet és a székletet is.

A babának nagyon kevéske adag ennivalót kell elkészíteni hogy amit frissen főzöl azonnak meg is eszi és esetleg másnapra még maradhat. Mivel a céklát célszerűbb egyszerre nagyobb mennyiségben elkészíteni és abból igény szerint egy-egy karikát a baba ételéhez kivenni. A cékla nagyon nagyon egészséges.

Az almát én vegyesen készítem el, körtével, vagy rebarbarával, a krumplihoz meg általában husit ( pl. darált csirkehusit megfőzve ), reszelt párizsit, tonhalat ( rio-mare )keverek.

2009. márc. 1. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

persze, h lehet.

szerintem rakhatod őket egyenlő mennyiségeben, ezek külön-külön is finomak

2009. márc. 1. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Próbáld ki sűlt almával és keni!rumplival. Ist
2009. márc. 1. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Lehet, nekem nagyon szereti a babám! Én mindig más arányban csinálom, így sohasincs ugyanolyan íze, és változatos. Néha teszek bele répát is! Az én babám nagyon szereti! A krumpli pedig szerintem fontos bele, mert sűrít, és valamelyest laktatóbbá teszi!
2009. márc. 1. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!