Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiamnál most vettem észre...

Kisfiamnál most vettem észre hogy a kukija alatt 1 "geny szerű csík " fut végig. Mitől lehet/mi ez? Nagyon megijedtem

Figyelt kérdés
2011. ápr. 7. 19:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem mozgasd meg neki amennyire engedi a bőr,mert szerintem annak a gennynek jobb lenne ha kint lenne. Biztos fáj is neki,ha már gennyes. Az én fiamnak is volt hasonló.Neki a vége tapadt össze nagyon és nem bírt tisztulni. Bedagadt és be gennyesedett neki. Aztán mi is megijedtünk,de ahogy megmozgattuk,hátrahúztuk neki,egyből kijött a genny,és másnapra már rendbe is jött.
2011. ápr. 7. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

mennyi idős? hogy tisztítod a fütyijét?

nem lehet, hogy csak túrós picit?

2011. ápr. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
kisfiamnak is nemrég volt hasonló.19 hónapos.este mikor húztam neki volt egy babnyi csomó a bőr alatt.mivel nem tudtam tovább húzni,akkor ugy hagytuk neki.másnap peluscserénél gondoltam megpróbálom és akkor sikerült.fehér trutyival volt tele.igaz akkor nem tudtam rendesen megtisztítani,mert egyedül voltam és nem tudtam le is fogni,meg tisztogatni a kis kukacát igy este fürdetéskor az apjával kettesbe felhúztuk neki,de addigra már nem volt ott semmi.gondolom a pisi kivitte neki.szerintem csak összegyűlött a trutyi a bőr alatt.
2011. ápr. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ja és biztos hogy nem genny volt a fiamnál.
2011. ápr. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy smegma gyűlt össze ott. Egyszerűen csak le kell mosni a kukiját fürdésnél.
2011. ápr. 8. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!