Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi időt van kint egy...

Mennyi időt van kint egy ilyen szép napon 4-5-6 hós babátok összesen, és mikor?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 7. 14:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Enyém már lassan két éves, délelőtt és délután 2-2 órát kint vagyunk minimum. Délután néha többet is. Kisebb gyereknél belejön az alvásidő is. Ha elalszik a babakocsiban nyugodtan altathatod kint a levegőn már ilyen időben. Udvaron, vagy erkélyen, vagy séta közben. Minél többet vagytok a szabadban annál jobb. Csak persze közben kellene vmi kismanó, aki főz meg takarít odabent. :))))
2011. ápr. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az enyem meg csak 2 es fel honapos, de mar 1 honapja 3 orat vagyunk kint, neha delutan is meg picit. Persze sajat kertben meg a teraszon es vegig alszik.
2011. ápr. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az én fiam 4,5 honapos. Mi kertes hazban lakunk, úgyhogy könnyebb helyzetem van. Reggeli utan olyan 9 ora körül kiteszem 11-ig, majd bent tízorai, tisztabatevés, jaték, és olyan 1 ora körül megint kiteszem egy fél orara - ilyenkor alszik - és délutan megyünk a nagyért az oviba, így kint van 4-6/7-ig még. Kint hol a babakocsiban, hol jatszoszőnyegen van. Nagyon szeret kint lenni. Csend van, erdőben lakunk, csak a madarak csiripelnek :).
2011. ápr. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az enyém 1 hetes korától kint aludt a teraszon.. augusztus végén született.. még télen, a legnagyobb hidegben is kivittem a babakocsiban,. tudta, hogy ha öltöztetem, akkor alvás lesz. ahogy kitoltam a teraszra, már csukta is a szemét és aludt. Ilyenkor egyhuzamban akár 3-4 órákat is tudott aludni, bent meg max. 2-t. Tehát inkább kitoltam, terítettem a kocsira egy szúnyoghálót, nyitva hagytam az ajtót, ha jó volt az idő, télen meg sűrűbben ránéztem.. Így szinte egész nap kint volt, kivéve ha épp evett vagy ébren volt és bent játszott.
2011. ápr. 7. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!