Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Letezik, hogy 4 honaposan...

Letezik, hogy 4 honaposan kinezi az etelt a szambol?

Figyelt kérdés
4 hoanpos kisfiam par napja,amikor leulok enni(elotte megetetem Ot),tatott szajjal nezi,ahogy eszem egeszen addig,amig be nem fejezem az evest.
2011. ápr. 7. 14:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Még fogalma sincs, hogy te mit csinálsz, nem fogja fel, hogy eszel. Ilyenkor minden érdekli már őket, elég élesen is látnak, mindent megfigyelnek maguk körül. Hidd el, ha leülnél elé és kisminkelnéd magad, épp ugyanígy figyelne :), ugyanúgy, ha fagyit nyalnál vagy meginnál egy korsó sört :)))
2011. ápr. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Elsősorban nem az ételt nézi, hanem téged. :) Teljesen normális dolog, kezd kinyílni a kis értelme, megfigyeli a körülötte zajló eseményeket, és ez is köztük van, hogy te emelgetsz a szádhoz valamit. :)
2011. ápr. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
:)) Igen, de nem az ételt nézi ki a szádból, hanem nézi, h mit csinálsz. :)) Anyum is mindig ezzel jött, hogy adjunk már neki egy falatot, úgy nézi... Mondtam anyunak, hogy ne már, még 4 hónapos sem volt.. :) Később nagyon rácuppant aztán az ételekre (persze pépesítve), de a miénkből nem kapott 9-10 hónapos kora előtt szinte semmit.
2011. ápr. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
:D Az én fiam még nyammogott is hozzá. Olyan aranyos volt, de nagyon sajnáltam, így amíg nem ehette azt, amit mi, mindig olyankor ettem csak, ha aludt, vagy párom otthon volt, és kimentem a szobából. Lehet, hogy tényleg nem a kaját nézte, hanem azt, hogy mit csinálok:)
2011. ápr. 7. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
igen
2011. ápr. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
szerintem meg igenis tudja,és kinézi az ember szájából!Fiam 6 hónapos,banánt már eszik,és mikor ma szopi után én ettem egy banánt szó szerint kinézte a számból,nyammogott is,adtam is neki és tudta miről van szó.Amúgy nálunk is 4 hónaposan kezdte ezt,én elkezdtem neki almalevet adni és nagyon szerette,azóta már eszik almát,banánt.
2011. ápr. 7. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a két párt közt van az igazság. Nézi és érdekli ahogy eszel és persze ő is kipróbálná, mit csinálsz. Emellett nálunk a picur még oda is könyörögte magát apja ölébe és kapott pár csepp kóstolót. Hát azt az örömet, hogy velünk ehet. Én biztos nem veszem el tőle...DE persze nem szalonnával kezdtük, csak gyümölccsel, krumplipürével.
2011. ápr. 7. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!