Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig kell betartani a plusz...

Meddig kell betartani a plusz egy réteget öltözködésnél? És ki hogy öltöztetné ebben a szeszélyes időben a pici babát, mert hét ágra süt a nap, de viharos szél fúj. 4 hetes a kisfiam

Figyelt kérdés
2011. ápr. 7. 13:19
 1/9 anonim ***** válasza:

Nyáron nem kell.


most igy öltöztetném:

body

rugi

kocsikabát

pléd

kissapka

2011. ápr. 7. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
én biztos adnék rá egy hosszú ujjú bodyt,hosszú ujjú pólót és pulcsit,kabátot,vastag harisnyát,nadrágot,kiscipőt és pamut sapkát.én a 16 hónaposomra is ráadom a body-t,hosszú ujjú pólót,kardigánt,pamut sapkát,vastag harisnyát.a kabát pedig a babakocsiban van.sőt ilyen picinek,mint a tiéd,még egy vékony takarót is beraknék.
2011. ápr. 7. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom nalatok hany fok van, de nalunk 26, igy en a bodyra csak egy vekony pulcsit adnek. Termeszetesen a fejere tennek sapkat, foleg a szel miatt. Ja, es kis takaroval betakarnam. Arra azert vigyazni kell, hogy a szinte teljesen zart babakocsiban melegebb van, mint, kint.
2011. ápr. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nálunk 24 fok van, a szél is langyos, nem az a hideg, mint tegnap.

Ha megyünk sétálni, ezt adom rá:

hosszú ujjú body, plüss naci, zokni, thermo pulcsi, vékony sapi, és egy vékony takaró.

Tegnap is ez az öltözék volt rajta, de vastag takaróval. Mondjuk mivel 4 hetes a babád, szerintem egy hosszú ujjú rugit, vagy hosszú pulcsit adhatsz még rá pluszban.

2011. ápr. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

26 fok van itt is,csak tényleg annyi,hogy nagyon fúj a szél.De az sem hideg.

Akkor az overált már elcsomagolhatom?

2011. ápr. 7. 13:31
 6/9 anonim ***** válasza:

Szerintem addig kell 1 plusz réteg, amíg csak fekszenek vagy ülnek a babakocsiban.

Az overál már valóban nem kell :)

Én rövid ujjú bodyt, hosszú ujjú rugit és egy kardigánt vagy kiskabátot adnék rá, meg persze egy vékony sapkát is és betakarnám.

2011. ápr. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

egyik válaszoló írta, hogy adj rá 3 réteget + kabátot :O

nekem ilyen melegben eszembe nem jutna kabátot adni, ha leizzad megfázhat ebben a szélben. öltöztesd vékonyan de rétegesen és rakd fel a babakocsira az esővédőt.

így őt nem fogja fújni a szél :)


+1 réteg szerintem ősztől tavaszig 3-4 éves korig. de a +1 réteg se azt jelenti, hogy adj rá plusz egy pufi dzsekit, hanem mondjuk a body vékony harisnyával :)

2011. ápr. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
szerintem az esővédő butaság,a nylon alatt úgy beizzad.
2011. ápr. 7. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

mi sokszor használtuk az esővédőt. nem húztam le teljesen így nem izzadt be alatta de az arcába se süvített a szél :) szerintem nagyon praktikus!


ma 16 hónaposomon egy kertésznaci volt egy hu body és egy hu póló, kis sapka, melege volt! nagyon meleg volt ma, napon szerintem 30 fok :)

2011. ápr. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!