Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más kislánya is csinált/mondot...

Más kislánya is csinált/mondott már ilyent? Kiakadtam!

Figyelt kérdés
20 hós kislányom van! Tegnap fürdésnél elkérte a fésűt.Máskor is játszhat vele fürdésnél fésülgeti magát!Egyszer csak oda akarta tenni a nunijához,és elkezdi hogy nuniba!Azt hittem fejre állok h mit mond? Aztán mikor mondtam h nem szabad elkezdi labdát..Elmondtam neki hogy ezt nem szabad stb..Ma meg újra ezt mondta csak más tárgyra:(.Honnét vesz ilyent egy ekkora gyerek?? Tőlünk nem az biztos! Mástól sem mert sosincs nélkülem!!A Tv-ben meg ilyesmit nem lát!Szerintem korai ez nagyon :((
2011. ápr. 6. 19:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
nem korai.érezni ő is érez. és rájön,hogy jólesik. ez ugyanaz mint ahogy a kisfiúk huzigálják a fütyijüket. Felfedezik magukat. Te is csináltad, csak nem emlékszel rá.
2011. ápr. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Bár nekem fiam van, de ő meg a fütyijét dugdossa minden játékba fürdés kozben.
2011. ápr. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
A lányomnak most az a mániája, hogy ő akarja bekrémezni a nuniját minden nap. Gondolom jó neki...
2011. ápr. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nyugi, ez teljesen természetes!

Keress rá az onanizálásra, és olvass utána, ő nem tudja, hogy mit csinál, csak érzi, hogy jó. Nem korai, már egészen kis korban előjöhet!

2011. ápr. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!! :)
2011. ápr. 6. 20:30
 6/11 anonim ***** válasza:
Normális ebben a korban,kinövik!Vagy legalább is megtanulják diszkréten csinálni.:-)Barátnőm lánya is mindig piszkálta magát pelusozáskor,meg a cumit akarta oda rakni:-)
2011. ápr. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Elnézést kedves Kérdező hogy nem a kérdésre válaszolok! És ha majd az én kislányom is csinálni akarja, akkor tereljem el a figyelmét? Vagy mit csináljak? Mondjam neki hogy nem szabad?
2011. ápr. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem Nem kell raszolni, hanem nem észrevenni vagy elterelni a figyelmet jobb, ha tiltod felesleges bűntudatot ebresztesz benne ami később felnőtt korban okozhat gatlasokat, szexuális problémákat.
2011. ápr. 6. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ne adj neki fésűt! Ha csak a kezével piszkálja a punciját, az nem baj, de ne engedd, hogy fésűvel, vagy bármi mással csinálja.
2011. ápr. 7. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Semmiképpen ne szólj rá! A figyelemelterelés jó, de figyelj oda, hogy a saját maga piszkálását természetesnek érezze.
2011. ápr. 7. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!