Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért kel fel annyiszor éjjel...

Miért kel fel annyiszor éjjel a 4 hós kisfiam?

Figyelt kérdés
Még sose aludta át asz éjszakát.Este 8 felé pikk-pakk elalszik a vacsija után aztán felébred olyan 11-éjfél felé akkor is eszik még. Legalábbis adok neki, de volt már, hogy nem adtam és úgy is visszaaludt. Ezután felébred olyan 2-3 felé és onnantól kezdve óránként kel reggel 7-8ig. 4 körül is szoktam neki adni enni és be is szokta vágni. Mi lehet az oka? Már kipróbáltam, hogy etetem, hogy nem etetem, kitakarom, betakarom, cumit adok , nem adok, itatom, nem itatom.....hamar visszaalszik de nem értem miért kel fel...Már csak tápit eszik. Napközben sokat foglalkozok vele. Ja és nem sír éjjel csak panaszkodik. De sokszor volt úgy, hogy kivettem az ágyából és akkor elkezdett bőgni(vagy hisztizni) de hamar meg lehet nyugtatni. A foga még nem jön legalábbis nem látszik. Segítsetek!
2009. febr. 28. 12:49
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Igen, nálam is így kezdte, aztán egyre jobban tolódott ki a halnali kelés, egy hét múlva olyan öt körül kelt először, rá egy-két hétre már hatkor. Most már rendszersen 7 után kel. Jó babázást neked.
2009. márc. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!