Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért kel fel annyiszor éjjel...

Miért kel fel annyiszor éjjel a 4 hós kisfiam?

Figyelt kérdés
Még sose aludta át asz éjszakát.Este 8 felé pikk-pakk elalszik a vacsija után aztán felébred olyan 11-éjfél felé akkor is eszik még. Legalábbis adok neki, de volt már, hogy nem adtam és úgy is visszaaludt. Ezután felébred olyan 2-3 felé és onnantól kezdve óránként kel reggel 7-8ig. 4 körül is szoktam neki adni enni és be is szokta vágni. Mi lehet az oka? Már kipróbáltam, hogy etetem, hogy nem etetem, kitakarom, betakarom, cumit adok , nem adok, itatom, nem itatom.....hamar visszaalszik de nem értem miért kel fel...Már csak tápit eszik. Napközben sokat foglalkozok vele. Ja és nem sír éjjel csak panaszkodik. De sokszor volt úgy, hogy kivettem az ágyából és akkor elkezdett bőgni(vagy hisztizni) de hamar meg lehet nyugtatni. A foga még nem jön legalábbis nem látszik. Segítsetek!
2009. febr. 28. 12:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szia!Segíteni sajnos nem tudok,de mi is így vagyunk!(3hós)!Ahogy kiveszem még jobban elkezd sírni,mintha én kelteném fel direkt!Nem értem!Nekünk hasfájós volt,mára már csak puki gondjaink vannak,én erre gondolok,hogy nem tud pukizni és hajnalra begázosodik!Nekem is elalszik pikk-pakk,majd kel 1körül és onnan óránként,6 után meg már nem is alszik!Napközben max 3órát,de azt is 5 részletben!Én is várom az ötleteket!Nappal alszik Neked?
2009. febr. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ja,az én fiam anyatejes,és sokat pukizik nagyon!A tiéd pukizik?
2009. febr. 28. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy igazad van és tényleg a puki bántja, mert sokszor volt, hogy dobálta a lábát éjjel és pukizgatott is! Nappal ő kb. 2 óránként alszik fél-1-másfél órát mikor hogy. Az édeskömény tea jó rá? Vagy adjak neki infacolt vagy gripe watert? Szerinted?
2009. febr. 28. 13:26
 4/11 anonim ***** válasza:
Jó lehet rá a tea is!De annyiféle szer van,mi kipróbáltuk talán az összeset,de egyik se az igazi,most espumizant adok!Az enyém dobálja a lábát meg a fejét is ide-oda,hason alszik,esetleg próbáljátok ki!
2009. febr. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Megint én!:o)

Tornáztasd sokat,a kis lábait nyomkod a feje felé,szinte a kis nyakáig,Nekem volt,hogy 8-at(!)durrantott egymás után!

2009. febr. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Szoktam tornáztatni, de olyan kis erős már, úgy ellent tud tartani!! :)) Akkor próbálkozunk, hátha ez a baj...köszi :)
2009. febr. 28. 13:44
 7/11 anonim ***** válasza:
Szia! Lehet, hogy meg kéne próbálnod, hogy csak akkor eteted meg, ha már sír és tényleg felébredt. Egy-két éjszaka után meg fogja tanulni, hogy aludjon vissza. Nálunk legalábbis ha hajnalba is megébred, mocorog picit, és sírás nélkül magától visszaalszik.
2009. febr. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Az éjjel nem kapott enni, nem is sírt érte, de megint felkelt vagy 6x. Reggel 6kor kapott először enni akkor már kicsit sírt. De akkor se evett sokat 100ml körül. Ezek szerint éjjel nem éhes. De akkor nappal többet fog majd enni? Pár nap alatt ez beáll majd?
2009. márc. 1. 11:13
 9/11 anonim ***** válasza:
Szia! Előző válaszoló vagyok. Pár nap alatt megszokja (vagy már meg is szokta), és nappal többet fog enni. Úgyis annyit eszik, amennyire szüksége van.
2009. márc. 3. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Igen, már megszokta :) újabban először 3-kor kel aztán 5körül és reggel 7-8 :) ez azért már jobb egy fokkal!
2009. márc. 4. 14:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!