Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csütörtök óta kapja az antibio...

Csütörtök óta kapja az antibiotikumokat 3 hónapos babám. mikortól várhatom a javulását?

Figyelt kérdés
2009. febr. 28. 11:13
 1/9 anonim ***** válasza:
Az antibiotikum hatása kb 3nap. Mit és mire kapja a babád? Azt tudod,hogy hány napig kell szednie?
2009. febr. 28. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Kedden kell visszavinnem kontrollra.

ezeket szedi:Cetrizin -Hexal és a Spiropent oldatot.

meg Calcimusk és Cebion csepp. nem sok a napi 2x10 csepp Cebion egy 3 hónapos babának?

Felső légúti hurutja van.

Nasivin orrcsepp. alig kap így is levegőt. napi 2-3x szívom neki , de úgy sem az igazi.

2009. febr. 28. 11:22
 3/9 anonim ***** válasza:

Lassan tényleg javulnia kell. Adsz neki Normaflor-t az antibiotikum mellé? Mondta a doki? Sok orvos nem mondja, pedig az antibiotikum teljesen tönkreteheti a bélflórát. Egyik ismerősömnek előre láthatólag talán egy-másfél éves korára fognak megszűnni a bélgörcsei és fog tudni rendesen enni a babája, mert az a szegény elfoglalt doki nem ért rá tájékoztatni.

(Mi 6 hónaposan csak vénásan tudtuk neki beadatni, attól kb két nap alatt sokkal jobban volt, de mi kórházba is kerültünk.)

Jobbulást Nektek!

2009. febr. 28. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

a szemétje nem nem mondtam. már ma elkezdem neki adni.

köszönöm szépen a figyelmeztetést:)

2009. febr. 28. 12:48
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem nem sok a Cebion. Itasd vagy szoptasd sokat. Fontos,hogy sok folyadék legyen ilyenkor. Ne csak 3x szívd hanem minden étkezés előtt és alvás előtt is. Könnyebben fog aludni. Vehetsz még neki Baby luf-ot a mellkasára kenve segít kitisztulni a légutaknak. S tényleg add Normaflort napi 1 ampulla.
2009. febr. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem akarlak elkeseríteni de azok közül amit adott a gyerekednek az orvos egyik sem antibiotikum.

A Spiropent köhögésre van hurut oldó a másikat meg nem tudom miért adta, mert allergiás nyálkahártya szárasságra adják vagy mi ,de itt a betegtájékoztatója.

[link]

2009. febr. 28. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Csodás! pedig nem is köhög. akkor mi a fenét adjak neki???

Bebi luf-fal is kenem őt. de csak a hátát szabad. rá van írva. most mi a fenét adjak neki????????

2009. febr. 28. 14:18
 8/9 anonim ***** válasza:

Pontosan milyen tünetekkel vitted orvoshoz?

Ha nem köhögött akkor nem értem tényleg miért írta ezeket. Nem volt rekedt?

A CEbion, Calcimusc orrcsepp mind.mind jók. A Spiropentre és a másikra én rákérdeznék, de ugye hétvége van. Ha ő úgy látta szükséges én adnám neki.


A Baby luffal vékonyan kenheted a mellkast is.

2009. febr. 28. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Tünetei: szerdán hőemelkedés, ami délutánra elmúlt, piros torok, orrán nem kap levegőt, kicsit zörögve veszi a levegőt, széklete több és nyálkás, de gondolom ez a takonytól van, többet trüsszög.

Ezeket mondtam a dokinak.

talán egy fél fokkal jobban van, de hát ha a doki írta fel ezeket, gondolom csak tudja mit csinál. remélem tényleg segíteni fog rajta. kap még két homeopátiás szert is. szegénykémet egész nap csak tömöm.

2009. márc. 1. 10:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!