Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehetséges, hogy 10 hónapos...

Lehetséges, hogy 10 hónapos babám soha nem szomjas?

Figyelt kérdés
Napi két kortynál többet nem hajlandó meginni.
2011. ápr. 5. 22:50
 1/6 A kérdező kommentje:
Egyébként anyatejes, reggel és este szopik, illetve uzsonna után is. Ennyi folyadék elég lenne neki? A tízórai és az uzsonna általában gyümölcs.
2011. ápr. 5. 22:52
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha szopcsizik, lehetséges, főleg, ha van pisis pelusa rendesen. Majd, ha már jönnek a melegebb napok bizonyára többet fog lógni rajtad, vagy iszik egyéb dolgot is. Nálunk is így volt mindaddig, míg szoptattam, utána pedig rengeteg teát ivott éjjel-nappal.
2011. ápr. 6. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem most lesz 1 éves a fiam, szintén szopik és ugyanúgy mint a tiéd egy-két kortynál többet nem iszik! Nyugodj meg, úgy is jelezni fogja ha szomjasabb!!
2011. ápr. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én kisfiam 14 hónapos koráig nem ivott pedig meg semmit a tápszerén kívül. Hiába adtam nem kérte.Most 20 hónapos és rengeteget iszik. Ne izgulj ha igényli kérni fogja.

2011. ápr. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem szólókhoz: az a lényeg, hogy legyen sok pisis peló napközben, akkor biztos, hogy elegendő folyadék jut a kis szervezetébe. Az én kisfiam sem ivott az első életévében szinte semmit. Szopott és tápszert kapott, de úgy tűnik, bőven elég volt neki. Most két és fél évesen sem nagy ivó, de még mindig kap naponta tápszert, sok gyümit eszik, néha egy kis vizet, de már nem ijedünk meg, mert sokat pisil.
2011. ápr. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
az en 8 honapos kisfiamnak is volt ilyen idoszaka.o egyebkent mar tapszeres es hozzataplalt is.en ugy oldottam meg hogy a fozelekbe tettem tobb vizet es ugy megette.vagy a masik trukkom h abba a talba amibol enni szokott raktam vizet es kanallal adtam neki.ugy is megitta! :)
2011. ápr. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!