Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aventos tejgyüjtö pohár fözit...

Aventos tejgyüjtö pohár fözit eszik a kislányom 5 hos! Mennyi gr lehet ez?

Figyelt kérdés
Nem sir de szerintetek elég ez a mennyiség neki?A ti babátok mennyit eszik ennyi idösen?
2009. febr. 28. 10:23
 1/4 anonim ***** válasza:

A kicsi, vagy a nagy aventos? 180 v.220 ml.

A sima bébiételes üvegbe általában 190gr.fér, mérd össze az űrtartalmukat.De szerintem egy 5 hóstól az elég szép teljesítmény, az enyém is ennyit evett.

2009. febr. 28. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia. Szerintem mi is ebből eszünk gyümit, főzit, tejpépet. Én egy egész üveggel szoktam beletenni a bolti pépből, az olyan 190 gramm, és olyan 3/4 fölött van valamivel. Szerintem 200 gramm tutira van. Az én 9 hós lányom eszik ennyit kb. :)
2009. febr. 28. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az én fiam is megeszik egyszerre annyit v.még többet is.De miért lényeges hogy az ?gr?Én kb.3 hónpos koráig mértema súlyát hogy mennyit eszik azóta nem foglalkozom ezzel.
2009. febr. 28. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
kösz a válaszokat
2009. febr. 28. 10:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!