Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 hónapos a babám, éjjel...

4 hónapos a babám, éjjel alszik most már végig. De nappal is sokat alszik. Nem gond ez? Mennyi az alvási idő ebben a korban. Vagy hagyjam aludni? Bár nem keltem fel csak aggódom hogy sokat alszik.

Figyelt kérdés
2009. febr. 28. 08:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
örülj neki :) ha éjjel alszik, akkor szerintem nyugodtan hagyhatod nappal is aludni, egyébként 14-16 óra, de az enyém pl. csak 12-13 órát alszik
2009. febr. 28. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
83%

De jó lenne, ha az enyém is ennyit aludna!

Éjjel úgy alszik, h kb 10-től hajnali 4-ig, aztán fél 5-től fél 8-ig. Majd délelőtt kb 1-1,5 órát, és délután is kb 1, max 2 órát. Ezeket azonban szakaszokban. Egyszer csak éppen lehunyja a szemét 20 percre, aztán a következő szakaszban alszik mondjuk fél órát, délután is kb 3/4 órát, majd megint 20-30 percet... Így csinálja sajnos. :(

2009. febr. 28. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk éjjel egyszer eszik majd hétkor felkel,két óra mulva huny fél órát majd déltől a babakocsiban alszik fél háromig, utána este fél kilencig már csak egy fél órát alszik. Tehát nappal össz. Max öt órát alszik. Jó alvó a babusod,de valósziinüleg egyre többet lesz fent,ahogy érdekesedik a világ:) addig meg had szundizzon,addig pihenj,amig engedi:)
2009. febr. 28. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat.

:-)

2009. febr. 28. 10:08
 5/5 anonim ***** válasza:

Hm,addig örülj,míg alszik!:-)

az én babócám nagyon nem akar,max napi 12-13órát az éjjelivel együtt.A minap rákérdeztem a védőnőnél,mennyit kéne ilyenkor aludniuk,és annyit mondott : 20-16 órát.Na ehhez képest????Nálunk is szakaszokban történik,6hetesen már átaludta az éjjelt,de most a héten újra kel 1-2x éjjel enni.Este kb.7:45től úgy 1-3ig alszik,majd kel,és megint olyan 4-6 ig.Napközben reggel vissza se alszik,max 1 órácskára,du meg van hogy 20 percre,de van hogy 3 órát is szunyókál.

kicsit zavaró,hogy a jól bevált napirendünk így felborult-de ez van.4 hónapos

2009. febr. 28. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!