Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Érdemes 4 hónapos babának...

Érdemes 4 hónapos babának játszószőnyeget venni?

Figyelt kérdés
ha igen Nektek melyik vált be?mert rendeteget látok itt a neten.
2009. febr. 28. 06:45
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, érdemes. Még csak nézegetni fogja a felé lógó dolgokat, de pont ez a lényeg ebben a korban. Olyat keress, ami színes, és az alján többféle tapintást fejlesztő játék van (csörgő-zörgő, különböző felületek, stb).
2009. febr. 28. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk van de nem szereti...és egy csomó pénzt kiadta érte...5 hós
2009. febr. 28. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sima, egyszerű Rossmann-os van. Akciósan 3000 Ft volt. Imádja a lányom! Ő is 4 hónapos.
2009. febr. 28. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Mi 3 hónapos korában vettük meg. Nattou, 14 eFt volt. Eleinte csak nézegette, ez is csörgő-zörgő, elég sok játék van rajta. Szereti, bár mióta stabilan fog és nyújta a kezét, azóta jobban el tud vele játszani.

2009. febr. 28. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
vegyél mert idővel felfedezi és játszani fog vele. Ingerli majd és fejlődni fog.
2009. febr. 28. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Azok a jó szőnyegek,amiken a baba feje fölött lógnak a játékok. Én dróttal keresztbe feszitettem egy babakocsi játékok,sorban kisvonatokkal,3hósan már csapkodta,most4hósan már fogdozza. Húsz percet is eljátszik vele,főleg ha én is ott vagyok és együtt rázzuk rajta a játékokat. Ha jó napja van a szönyegen hagyom és még tusolni is kienged:)
2009. febr. 28. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Karácsonyra kaptuk a játszószőnyeget.Akkor volt a kislányom majdnem 2 hónapos. Szegénykém nagyon félt tőle, de ahogy elkezdte használni a kis kezét, beleszeretett a szőnyegbe. Akár 1 órát is elvan benne. A Tini Love Majomszigetes szőnyegünk van. Rengeteg játék, kiegészítő van hozzá. A tükröt például imádja, még pelenkázáskor is vinni kell magunkkal. A Brendonban lehet kapni,bár nem olcsó. Magamtól nem vettem volna meg, de így hogy látom milyen jól elvan benne, minden pénzt megér. (Próbáld megfűzni a nagyszülőket.) Az a jó még ebben a szőnyegben, hogy nagy! 3,5 hónapos a kislányom, de már 7 kg felül van és még így is nagyon kényelmes Neki.
2009. febr. 28. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
szia!az en fiam 2 es fel honaposan kapta a fisherprice aquarium -jat. nagyon szereti, rengeteget fejlodott azota amiota hasznalja. zenel, forog, csorog, csattog, kiveheto jatekok vannak benne. fektetve es kesobb ulve is tudja hasznalni a baba. mindketten nagyon szeretjuk.
2009. febr. 28. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
nálunk 4 hónaposan nagyon jó játék volt neki. nézegette, órákig el volt vele akár, ha néha megmozgattam neki az egészet:-) hallgatta a felhúzós kacat zenéjét. Aztán most már rájött, ha a tartója mozgatja, sokkal könnyebben mozdítható rajta minden. ezt odáig fejlesztette, hogy szó szerint magára borítja az egészet. Na meg mindent a szájába akar venni. Így ha valamelyik játékot megfogja és nem tudja megrántani annyira, akkor beidegesedik és elkezd sírni. most már nagyon ritkán teszem be, amúgy is inkább mellé teszem a játékokat, mert 6 hós lesz és a fordulást tanuljuk!
2009. febr. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!