Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 14 hónapos gyereknek lehet...

14 hónapos gyereknek lehet adni rizs vagy kókusztejet?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék tápszert adni neki, sem bolti tejet. Fedezi ez a tej szükségletét?
2011. ápr. 5. 13:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem fedezi, mivel nincs benne fehérje.
2011. ápr. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Adj neki tejitalt, az a tápszer és a tej között van valahol. De valami azért kellene...
2011. ápr. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én is így gondoltam, köszönöm !
2011. ápr. 5. 13:27
 4/7 anonim ***** válasza:
Joghurt, túró, krémtúró, tejföl, sajt, ezek valamelyest fedezik a fehérje és kálcium szükségletet. Rizst már 4-5 hónapos kortól lehetne adni, a kókusztejet nem ismerem.
2011. ápr. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kisfiam 5 hónapos és most vezetjük be a rizst.(persze ledarálva, pépesen) azt biztosan kaphat.
2011. ápr. 5. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem a rizst kérdezte a kérdező, hanem a rizstejet (rizs vagy kókusztejet, ezt írta)! Azért nem ugyanaz...
2011. ápr. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Tudom, h rizst ehet és eszik is. De én a rizstejre lennék kíváncsi és a kókusztejre.Csak azért gondoltam rá, mert a laktózérzékeny gyerekek is ezt isszák. Amúgy tejterméket sokat eszik, joghurt, sajt, túró minden nap.
2011. ápr. 6. 12:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!