Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány hónaposan kezdett el...

Hány hónaposan kezdett el kúszni a koraszülött babád?

Figyelt kérdés
Az enyém most 8 hónapos, és 1 hónappal korábban jött mint kellett volna. Még nem tud ülni és kúszni se. Aki hasonló helyzetben volt/van mint én, örülnék ha írna, hogy mire számítsak. Akkor is ha minden gyerek más...
2011. ápr. 5. 12:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Az enyém is 1 hónappal jött korábban, ő 6 hónaposan kezdett kúszni, tényleg minden gyerek más.
2011. ápr. 6. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! 1hónappal született elöbb a kisfiam. 6hónapos koráig minden olyan volt nála mint az időre születetteknél. Aztán 9hónapos koráig semmi... Kérdeztem sokszor a gyerekorvost aki mindig azzal bántott,hogy én vagyok türelmetlen.Végül nem biram tovább és kijött hozzánk egy dévényis szakember. 9hósan kezdtük rá 2hétre végre kúszott,10hónaposan felült,mászott,11hósan felállt,12hónapos kora óta bútorok melett lépegett.Szerintem lassan elkezdd járni is:-) A kisfiamnak levoltak tapadva az izmai,hypotóniás volt. Gyerekorvost váltottunk és azóta csak a saját megérzésemnek hiszek.
2011. ápr. 7. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Állítólag 8-9 hónapos korban kezdenek el kúszni a babák, legalábbis nekünk egy dévényes gyógytornász ezt mondta. Mi már három és fél hónapja járunk először heti háromszor majd kétszer, 6 hónapos a kisfiam. Nektek nem ajánlották a dévény tornát?
2011. máj. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!