Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért érzi jól magát 4 hónapos...

Miért érzi jól magát 4 hónapos kisfiam mindenkinél?

Figyelt kérdés

Kisfiam anyatejes, vidám kisbaba. Nem sírós, csak ha éhes, álmos, vagy fáj a hasa. Egyébként nem is hagytam soha sírni!

Szokott játszani, nézegetni egyedül is, úgy 20-30 percet, amíg én végzem a dolgom. Cicin szoktam elaltatni.

Furcsálom, hogy másoknál is jól érzi magát, sőt, ha a nagyira bízom 1 órára, akkor elvan, nem keres engem, és még el is alszik a kiságyában cumival. szinte minden "balhé" nélkül.

Bevallom néha jól esne, ha azt hallanám, hogy sírt utánam, hiányolt.

Mitől van ez? Nem annyira anyás? Vagy csak ilyen a természete, kiegyensúlyozott?


2011. ápr. 5. 11:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Majd később fog.Nagyon is.
2011. ápr. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
örülj neki!de majd lehet,hogy eljön a szeparációs szorongás időszaka és le sem tudod magadról vakarni.
2011. ápr. 5. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Bocs, de irigylem a problémádat, mert az én kislányom meg már akkor is ordított, ha valaki ránézett, nemhogy valaki mással ellegyen...

Szóval örülj neki, hogy ilyen jó baba. Amúgy meg nem tudod mi lesz pár hónap múlva...kislányom tulajdonképpen az egyik napról a másikra lett ilyen üvöltözős másokkal szemben.

Mostanában kicsit már jobb a helyzet, már legalább a saját nagyanyját nem ordítja le. :)

2011. ápr. 5. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ez babafüggő, ilyen alkat. de majd nála is lesz olyan, hogy anyásabb lesz, idővel. az enyém kb. 3 hós koráig volt el bárkinél, 4 hós koráig csak gyanakodott, egy idő után nyűglődött, onnan kezdve meg üvöltött ha idegen vette volna kézbe. nálunk sokáig is tartott és nagyon erős volt, és sose volt az a fajta, most sem az, aki idegenekkel könnyedén leáll pacsizni, mondjuk ennek örülök. (2 éves volt decemberben). szóval örülj csak hogy ilyen a babád.
2011. ápr. 5. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2011. ápr. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!