Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen az Avent varázsitatója?...

Milyen az Avent varázsitatója? Ez csőröspohár?

Figyelt kérdés
4 hónapos babámat megpróbálhatom ezzel etetni?
2009. febr. 27. 21:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
csőrös igen. 6 hótól írta a tájékoztatója, de megpróbálhatod, ha gondolod.
2009. febr. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%
Ez a pohárból való itatásra szoktatás első kelléke.Csőrös, de nem kemény,hanem puha a feje, így a babáknak könnyebb inni belőle.Csöpögésmentes is,nyugodtan rázhatja.4 hónaposan még nincs itt az ideje,csak szopizzon szépen+cumisüveg,etetni nem lehet belőle!!!Ha már hozzátáplálod,azt csak kanállal,mert sok kínlódástól óv meg,ha időben megszokja a kanalat.Mire 6 hónapos lesz, és etetni kell,gyönyörűen etetheted kanállal,hiszti nélkül-és ez így nagyon jó!!!Én is így tettem,és a babámat játszva etetem-most 7 hónapos.Írj,ha segíthetek vmiben!
2009. febr. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
76%

[link]


Így néz ki. Nem lebeszélni akarlak róla, de nem biztos, hogy megéri megvenni. Nekem azt mondták, hogy ha nincs más Aventes cuccunk akkor ne áldozzak rá. A lényege az lenne, hogy nem folyik belőle a gyerkőc nyakába a cucc, de én sokaktól mégis azt hallottam, hogy folyik.

2009. febr. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
1. vagyok, nekünk van, igaz, csak teázik belőle, de nem folyik. az 5. pohár volt, amit megvettünk és ezzel meg vagyok elégedve, a manó is rögtön tudott inni belőle, a többi szutyok bele sem fért a szájába rendesen. műanyag jó vastagon. volt amelyikből még én sem tudtam rendesen inni.
2009. febr. 27. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk is van. Sosem tudott cumisüvegből inni normálisan, ebből viszont egyből. Nem csöpög egyátalán és kedvenc rágóka, amikor jön a fog!:)bár érdemes akkor csak vízet tenni bele.
2009. febr. 27. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

NEM CSÖPÖG az tuti... És igen, jó, mert a többivel ellentétben puhább gumifeje van, és rágókának is tökély:)

Használjátok bátran:)

2009. febr. 27. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Az én kislányom is ilyenből iszik. NAgyon hamar megtanult inni belőle és egyáltalán nem csöpög. SOkfélét kipróbáltam már,de ez eddig a legjobb. Etetésre viszont nem ajánlom.
2009. febr. 28. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ Mindenkinek!
2009. márc. 1. 09:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!