Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit kell csinalni ha hany a...

Mit kell csinalni ha hany a baba? Mire figyeljek, mit adjak neki enni napkozben?

Figyelt kérdés

Elso babam es elso betegsegunk. Ma a bolcsiben kihanyta sugarba amit evett mikor mentem erte. A bolcsis nenik mondtak hogy ma o volt a masodik aki hanyt, de szerintem csak tele ette magat.Remelem! Amiota haza jottunk semmi megitta a 240 ml tapszeret es most alszik.Valami jo poz ha hany, hova vigyem ilyenkor esetleg csap fele? Tudok valamit tenni vagy csak nezzem...? Olyan tehetetlennek ereztem magam. Ellatnatok egy ket jo tanacsal?

1 eves kisfiu anyukaja


2009. febr. 27. 20:26
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
a folyadék potlás a legfontosabb hányás és a hasmenésre már nem adnak gyogyszert ki kell hogy ürüljön de nekünk nagyon kell itatni .ha neked csak akkor hányt nyugodj meg nincs baj de ha hány v. megy a hasa, mindig potolni kell a enyhén sos üres teával. ha sürün hány akkor is kortyoltatni kell szinte percenként.majd ha már bir enni a gyerek fott krumplit adunk v. almát neki
2009. febr. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
hát én szoktam a homlokánál tartani a fejét és simogato a hátát inni inni akár vízet de most neked ívott tápot így nincs gond
2009. febr. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszonom, en is igy gondoltam mikor mar lenyugodtam de olyan tehetetlen az ember ilyenkor, ugy sajnaltam:)
2009. febr. 27. 21:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!