Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Néhány hetes baba arcát hogy...

Néhány hetes baba arcát hogy praktikusabb megmosni?

Figyelt kérdés
Fürdetésnél ki hogyan tisztítja meg a baba arcát, mivel?
2011. ápr. 2. 09:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én bekenem neki a fürdetőkrémmel, a frottír türcsit bevizezem, és azzal letörlöm. A szeménél nem tisztogatom, csak ha csipás
2011. ápr. 2. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Fürdetéskor a fürdetőkrémes vizes kezemmel lemosom - megsimizem az egész arcát.
2011. ápr. 2. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Kb. két hónapos korukig csak babavizet vagy forralt-lehűtött vizet használtam arcmosásra. Egy kis csuporban mindig odakészítettem a pelenkázó komódra, és vattával letörölgettem a pofikájukat reggel, az esti fürcsi előtt vagy után, és ha napközben buktak. A szemkörnyékre azóta is csak ezt használom, de amúgy már simán fürdésnél megmosom az arcukat is, egyszerűen a fürdővízzel.
2011. ápr. 2. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

lehet én túl "laza" anya vagyok???


megcsináltam a fürdetős vizet, beleültettem a babám és először megmostam a fürdővízzel az arcát. most 1,5 éves, még mindig így mosunk arcot fürdéskor

2011. ápr. 2. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyanúgy mint a "túl laza" anyuka!
2011. ápr. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!