Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aludt valakivel sokáig (hónapo...

Aludt valakivel sokáig (hónapok) a babája? Nehezen szokott utána külön?

Figyelt kérdés
Nincs légzésfigyelőnk,sem bébiór.Mellettünk alszik a pici még.
2011. márc. 31. 21:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Az én lányom 1 éves koráig mellettem aludt a nagy ágyban, egy évesen kapott egy körbe támlás heverőt, nagyon tetszett neki, így először napközben, majd másnap már éjjel is abban aludt. Még szopik, így ha éjjel ébred én kucorodom oda mellé, szerencsére egyre ritkábban, nem mondom ha volt vmi extra nyügije, akkor volt, hogy hajnalban mellettem kötött ki de most már 1.5 éves, és nem hajlandó mellém jönni, hanem mutatja, hogy "helye" és a saját ágyában akar aludni :-)
2011. márc. 31. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
16 hós, a kiságya még mindig mellettem van, nem tudom egyenlőre milyen lesz különszoktatni.
2011. márc. 31. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Barátnőmék gyereke az iskolakezdésig velük aludt, utána sem volt hajlandó kiköltözni, ugyanabban a szobában maradt külön ágyon. Kiskamasz koráig...
2011. ápr. 1. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

21 hós koráig, de úgy hogy az ő szobájában egy kanapén. addig ébredt éjszaka. szóval átszokás nem volt, mivel miután nem ébredt, nem tűnt fel neki hogy nem vagyok ott. :) elaludni továbbra is úgy alszik el, hogy melléfekszem, ill. hajnalban, olyan 5-6 felé szoktt hívni, hogy feküdjek mellé.

2 éves 3 hónapos a kislányom

2011. ápr. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!