Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A Tescos ruhákat szeretitek?...

A Tescos ruhákat szeretitek? Szoktatok ott vásárolni ruhákat a gyerekeiteknek? Meg vagytok vele elégedve?

Figyelt kérdés
Ma vettem a lányomnak egy csini 2 részes együttest, 5900-ról 2950-re volt leértékelve, meg egy hosszú ujjú pólót is féláron. Olyan édes ruhák voltak, pedig amúgy nem szeretek oda járni vásárolni, de a ruháik jók szerintem.
2011. márc. 31. 21:47
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
*3 részes
2011. márc. 31. 21:48
 2/13 anonim ***** válasza:
58%
3 részest nem,de rugit vettem már...nincs nagy baj vele ,csak végigkíséri a picim növekedését:)3-6 hónapost vettem annó,most lassan 10 hónapos és még mindig jó...pedig nagy baba.jól nyúlik,az tuti,de más gond nincs vele :)))
2011. márc. 31. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Igen, meg vagyok vele elégedve.
2011. márc. 31. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nagyon jók és strapabíróak a Tescos cuccok. Több mosás után sem deformálódnak el. Az egyetlen hátrányuk, hogy egy idő után picit megfakulnak a színek. Mi nagyon szeretünk ott vásárolni, sok ruhánk van a Tescoból.
2011. márc. 31. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Szerintem is nagyon jók! A rugikat szinte mind ott vettem. És olyan jó kis csajos rucikat lehet venni a most 2,5 éves lánykámnak.
2011. márc. 31. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Mi már több ruhácskát is vettünk onnan, a leárazott cuccok közül választunk legtöbbször, nem tudok ellenállni. Nekem még mind bejött minőségügyileg is:)
2011. márc. 31. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Mi is általában ott vásárolunk babaruhát, ha jó az akció. Van onnan sok hosszú ujjú bodynk, rugdalózónk stb. Rövid ujjú bodyt is ott fogunk venni holnap, meg napozót. Én elégedett vagyok az ott vásárolt ruhákkal.
2011. márc. 31. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Szoktam én is vásárolni a gyerkőceimnek a Tescoban ruhaneműt,főleg ha jó akciók vannak,aranyos darabokat lehet kifogni.Semmi gondom nincs a tescos holmikkal,sztem jó a minőségük,divatosak is.A Cherokee márkát nagyon szeretem,de a sima Tescos se rossz.Ahogy mostanában elnéztem különben,sokat drágultak ott is a gyerekholmik,némelyik ár láttán leesett az állam...
2011. ápr. 1. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
A Tescosat nem, de a cherokee márkát nagyon szeretem. Szép színesek vidám mintákkal, és tartósak.
2011. ápr. 1. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Tesco és Cherokee ruhácskáink is vannak, nagyon jók!
2011. ápr. 1. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!