Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ebben a jó időben mennyi...

Ebben a jó időben mennyi ideig vagytok a levegőn 1 év körüli gyereketekkel? Mit szoktatok csinálni?

Figyelt kérdés

köszi.


Az én lányom 1,5 éves,szerencsére nagyon szeret kint lenni,szinte egész délelőtt kint vagyunk!(meg délután is ha az alvás úgy alakul)

Sétálunk,homokozunk,segít nekem "kertészkedni"......


2011. márc. 30. 17:28
 1/4 anonim ***** válasza:

11,5 hónapos a kisfiam.

Napközben van egy kicsit az erkélyen, de csak amíg nekem nincs dolgom bent, mert nem hagyom kinn egyedül. Ma délután egy órát voltunk a játszótéren, ott mászkált meg hintázott egy kicsit, de azt annyira nem élvezte. Utána még elmentünk ide-oda, összesen két órát voltunk kint.

Nálunk nincs kert, de mindegyik nagyszülőnél van, ha megyünk, gondolom, kinn leszünk mi is egész nap. :)

2011. márc. 30. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lányom is 1.5 éve,rengeteget vagyunk kinn.Reggel bolt,utána tízórai,majd egész délelőtt odakinn.Főzni este szoktam.Ebéd után alszik,utána irány a bicajozás,mamáék.Ma délután is ott voltunk,mi is kertészkedtünk.Most az a sláger,hogy a kis homokozós vödrébe kér vizet,és egy faággal,vagy bármivel "fest" a járdára:))Ezt nagyon élvezi.Most apa elvitte a játszóra egy kicsit bicajjal,közel van.Szóval nagyon sokat.Nyáron is szinte csak enni,és aludni megyünk be,de van amikor a nagy fánk alatt terítek.Úgyhogy végre itt a "nyár"!!!!
2011. márc. 30. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
10 órakor mentünk ki, kertes házban lakunk. Szinte csak aludni jött be a kisfiam, egész nap kint játszott, tologatta a kis talicskáját, motorozott, hintázott, homokozott. Igaz, Ő már két éves:)
2011. márc. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
1 éves lánykámmal délelőtt kb 2 órát vagyunk kint. (sajna panelban lakunk). Aztán ebéd, alvás, majd uzsonna után ismét 2-3 órát kint vagyunk. Természetesen így hajnalban gyorsan megfőzök, vasalok. De már alig várom a hétvégét, mert olyankor a nagyszülőknél vagyunk és kint lehet.
2011. márc. 31. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!