Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Reggel ota lazas 13 honapos...

Reggel ota lazas 13 honapos lanyom. Egyeb tunete nincs. Mitol lehet?

Figyelt kérdés

Reggel 38.3 (popsiban 38.8) volt a laza kapott lazcsillapitot (calpol ami ugyan az mint otthon a panadol) es ra 2 orara 38.1 (popsiban 38.6) volt a laza.

Nem folyik az orra, nem kohog, nem tusszog.Nem hanyt es nincs hasmenese sem.

Mitol lehet ez?

Jon a foga, de elmeletileg attol nem lehet laza.....

Gondoltam a 3 napos lazra is, de az angyon magas lazzal jar, igy azt is kizartam.

Holnap kerjek idopontot orvoshoz, ha ejjel is lazas?


2011. márc. 30. 17:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, kerj mindenkeppen idopontot. Mi is igy jartunk. Semmi mas jel nem volt csak lazas volt a kisfiam. Estere sajnos megjobban felment a laza. En is a fogara gyanakodtam de elvittem dokihoz es kiderult fulgyuladasa van. azert volt lazas mert az immun rendszere igy reagalt a gyuladasra. Erre sem utalt semmilyen jel, nem sirt, nem fajt a fule, nem nyulkalt a fulehez... Belenezett a doki es egybol mondta, hogy csunyan be van gyuladva ide antibiotikum kell. 5 napig szedte es helyrejott. Ugyhogy dokihoz en elvinnem mindenkeppen. Inkabb vigyed feleslegesen, minthogy gond legyen.
2011. márc. 30. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

2szer volt mar fulgyulladasa es mindketszer nagyon sirt.

Penteknel hamarabb nem kapok idopontot, de ha feljebb megy a laza beviszem inkabb a gyerekkorhazba.

2011. márc. 30. 17:17
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Az én kisfiam péntek este, szombaton egész nap, és vasárnap egész nap volt ilyen lázas. De semmi más baja nem volt. Hétfőn reggel elmentünk dokihoz, akkor már nem volt lázas, és ott kiderült, hogy torokgyulladása van. Antibogyót szed rá még 5 napig.
2011. márc. 30. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!