Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Máshol is hiány van a Prevenar...

Máshol is hiány van a Prevenar oltásból?

Figyelt kérdés
Ma kellett volna megkapni.
2009. febr. 25. 15:44
 1/7 anonim ***** válasza:
szia, nálunk is hiány van, szept végén igényeltük, nekünk kettő kell de még egyet sem kaptunk meg mert hiány van illetve akiket elkezdtek oltani azokat fejezik be először
2009. febr. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nálunk nincs hiány a kisfiam már mind a kettőt megkapta pedig október végén igényeltük
2009. febr. 25. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2 ot kaptunk a harmadikat meg nem,mert hiány van
2009. febr. 25. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem értem amúgy,h amikor kihirdették,h ingyenes lesz,nem számítotttak rá h mindenki igényelni fogja????Én is olyan mérges vagyok emiatt...

Szerintem igazán fel lehetett volna mérni,h mennyi oltás kell,és utána ingyenessé tenni,ha megvan a megfelelő mennyiség,mert így csak káosz van.

2009. febr. 25. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Fejér megye déi csücskében egy kis falu...itt is hiány van belőle még vissza van egy oltásunk, de még nem kaptuk meg...
2009. febr. 25. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Pest megye:itt is!1hónapja várom,hogy megkapja az utolsót.....
2009. febr. 25. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi Budapesten a XI.kerületben lakunk,és mi is az első kettőt megkaptuk és most az utolsóra várunk már 2 hete.
2009. febr. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!